Chloe Loughnan ile boşanacak olan Serdar Ortaç ilk kez açıklama yaptı!

Chloe Loughnan'dan boşanma kararı alan ve imzaladığı dilekçe ortaya çıkmıştı Serdar Ortaç ve eşi hastanelik oldu hastane çıkışı ilk açıklamayı yaptı!

Chloe Loughnan ile boşanacak olan Serdar Ortaç ilk kez açıklama yaptı!

2014 yılında nikah masasına Chloe Loughnan ile oturan ünlü popçu Serdar Ortaç anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı. Boşanma dilekçesini imzalatan Ortaç hastane çıkışı ilk kez boşanma hakkında konuştu. Boşanacağı eşi Chloe Loughnan ile hastanelik olduğunu söyleyen Ortaç hastaneden tek başında çıktı. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'nın boşanma nedeni merak konusu oldu! Neden boşanacakları sorulunca Serdar Ortaç'ın verdiği yanıt şaşırttı!

Muhabirlerin neden boşanacakları sorulunca geçiştirmeye çalışan Serdar Ortaç eşi Chloe'nin de rahatsızlandığını ve serum yediğini söylerek hastaneden tek başına ayrıldı. Hastane çıkışı magazincilerin objektiflerine takılan Serdar Ortaç'ın yorgun ve bitkin hali dikkatlerden kaçmadı. 

Hastane çıkışı basın mensupları ile kısa bir sohbet eden Ortaç boşanma haberleri için ''Ne bileyim abi'' diyerek geçiştirdi. Geçtiğimiz akşam özel bir hastanede görüntülenen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan hastane önünde MS rahatsızlığı için kan vermeye gittiğini eşininde rahatsızlandığını hastanede olduğunu belirtti.

Eve Tek Başına Gitti!

Ünlü şarkıcı basın mensuplarının boşanma nedenleri ile ilgili soruların sorması üzerine, ''Ne bileyim ağabey, ne diyeyim. Ben kan vermeye geldim, hatun ile aynı anda geldik…" diyerek geçiştirmeye çalıştı. Eşininde rahatsızlandığını belirterek "Zehirlenmiş mi ne olmuş bilmiyorum, ben de iyi değilim o yüzden gidiyorum" diyerek hastaneden ayrıldı. Ortaç'ın keyifsiz halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar