Akın Akınözü asker üniformasıyla ilk fotoğrafı ortaya çıktı asker selamı verdi!

Ekranların rekortmen dizisi Hercai dizisinde 'Miran' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Akın Akınözü askerliğine başladı. İşte askerlikten ilk fotoğraf!

Akın Akınözü asker üniformasıyla ilk fotoğrafı ortaya çıktı asker selamı verdi!

Bir kaç ay önce izleyiciyle buluşmasına rağmen her bölümüyle izlenme rekoru kıran Hercai dizisinde 'Miran' karakterini canlandıran başrol oyuncu Akın Akınözü geçtiğimiz gün askerliğe başladı. 21 gün bedelli askerlik yapacak olan Akın Akınözü asker kıyafetiyle selam verirken fotoğraf çektirdi. Asker selamı verirken fotoğrafı paylaşılan Akın Akınözü'nün hayranları tarafından paylaşıldı. Akın Akınözü askerliğini nerde yapıyor? İşte Hercai dizisi ile adını duyuran yakışıklı oyuncu Akın Akınözü'nün asker selamı verdiği o fotoğraf...

HERCAİ DİZİSİ İLE GÖNÜLLERE TAHT KURDU!

Daha öncede bir kaç dizide oynayan Akın Akınözü adını Hercai dizisi ile duyurdu. Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü Ebru Şahin ile başrolü paylaşıyor. Dizinin ilk yayınlandı bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizi henüz yeni başlamasına rağmen ekranların rekortmen dizisi oldu. 

BEDELLİ ASKERLİĞE GİTTİ

Hercai dizisi 12. bölüm ile sezon finali verdikten sonra 21 gün bedelli askerliğini yapmak üzere birliğine teslim olan Akın Akınözü'nün asker üniforması ile çekildiği fotoğraf hayranları tarafından paylaşıldı. İşte asker üniforması ile asker selamı veren Heca'inin yakışıklı oyuncusu son hali ve asker üniforması ile çekilen o fotoğrafı..

akın akınözü askerlik fotoğrafı

Yorumlar