Aleyna Tilki 13 yaşında yaptığı hata başını yaktı twitter hesabı kapatıldı!

Genç popçu Aleyna Tilki 13 yaşında kural ihlali yaptığı için twitter hesabı kapatıldı. Hesabını geri alan Tilki sosyal medyadan sitem etti.

Aleyna Tilki 13 yaşında yaptığı hata başını yaktı twitter hesabı kapatıldı!

Genç popçu Aleyna Tilki twitterda kural ihlali yaptığı için twitter hesabı kapatıldı. 13 yaşında twitter hesabı açtığı gerekçe gösterilerek genç popçunun hesabı kapatıldı. Yeni albüm hazırlığına başlayan Aleyna Tilki, hesabını geri alan Aleyna Tilki sosyal medya hesabından sitem etti! Bir dönem Aleyna Tilki'nin 18 yaşından küçük mekanlarda sahne alması da olay olmuştu.

13 YAŞINDAN ÖNCE AÇTIĞI ORTAYA ÇIKTI!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki twitter hesabını 13 yaşından önce açtığı gerekçesiyle kural ihlali yaptığı için hesabı kapatıldı. Yeni albümü için yeniden kolları sıvayan Aleyna Tilki twitter hesabından sitem etti. Tilki'nin sosyal medya hesabının kapatılmasına gerekçe olarak 13 yaşından önce üye olması gösterildi.

AMERİKA'YA GİTTİ

Yeni albüm hazırlıkları için Amerika'ya giden Aleyna Tilki twitter hesabı kapatıldı. Tilki'nin hesabı kural ihlali yaptığı gerekçe olarak gösterildi. Hesabını geri alan Tilki sosyal medya hesabından ''Twitter kimliğimi ve 2000'li olduğumu deşifre etti. 13 yaşımdan önce twitter kullanıp kuralları ihlal ettiğim için hesabımı kapattı. Şuan yeniden açtım hesabımı.. Çoğu tweetim silindi. Off yaş 18 oldu bile ve hala sorun yaşıyorum. Twitter bile yaşımla uğraşıyor'' diyerek sitem etti. 

aleyna tilki sitem etti

 

Yorumlar