Alişan Ekrem İmamoğlu hakkında vergi ödemek istemiyor iddialarına sert tepki!

Alişan hakkında çıkan Ekrem İmamoğlu başkanlığında İstanbul'da vergi vermek istemiyor iddialarına sert bir dille tepki gösterdi ''Kansızlar''

Alişan Ekrem İmamoğlu hakkında vergi ödemek istemiyor iddialarına sert tepki!

Ünlü şarkıcı Alişan, Ekrem İmamoğlu ile hakkında çıkan 'İmamoğlu başkanlığında Alişan İdtanbul'da vergi ödememek için gayrimenkullerini satılığa çıkardı' iddialarına set bir dille tepki gösterdi. Alişan sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu ile hakkında çıkan iddialara ''Kansızlar'' diyerek sert bir dille tepki gösterdi. Çıkan iddialara adeta ateş püsküren Alişan sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Alişan Ekrem İmamoğlu arasında ne oldu? diye soranlar için işte tüm detaylar elmaelma.com'da!'

ALİŞAN İSTANBUL'DA VERGİ ÖDEMEYECEK!'

Alişan bir sosyal medya kullanıcısının kendisi ve Ekrem İmamoğlu hakkında ortaya atılan bir iddiaya sessiz kalmadı. Sosyal medya kullanıcısının Alişan için, ''Gayrimenkullerini satılığa çıkarmış Ekrem İmamoğlu'nun başkanlığında, İstanbul'da vergi vermek istemiyormuş Alişan. Size müjde veriyorum Ekrem İmamoğlu Cumhurbaşkanı olduğunda vatandaşlıktan çıkacak" şeklinde yaptığı paylaşım ortalığı karıştırdı. 

Alişan hakkında çıkan Ekrem İmamoğlu iddialarına daha fazla dayanamayarak  sosyal medya hesabından ''Beni Allah'a şükür 24 senedir tanıyanlar bilirler.'' diyerek paylaşım yaptı. 

''KANSIZLAR''

Ünlü şarkıcı hakkında çıkan iddialara sosyal medya hesabından uzunca bir paylaşım yaparak adeta ateş püskürdü. Alişan, ''Benim böyle bir şey söylemeyeceğimi ve yapmayacağımı beni Allah'a şükür 24 senedir tanıyanlar bilirler. Ama sosyal medyada bu ve bunun gibi birtakım haberleri gerçekmiş gibi yayan şerefsizler, kansızlar ve mahkemede uzlaşmak için yalvaran zavallılar. Ben burada doğdum, yaşıyorum ve burada öleceğim" diyerek paylaş ateş püdkürdü.

İşte Alişan'ın sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım...

alişan ekrem imamoğlu

 

Yorumlar