Aleyna Tilki kartopu oynarken eğlendiği anları paylaştı!

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, kartopu oynarken eğlendiği anları sosyal medya hesabından paylaşarak yine adından söz ettirdi.

Aleyna Tilki kartopu oynarken eğlendiği anları paylaştı!

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bu seferde adından söz ettirmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde arabasındaki dans videosunu paylaşarak gündem olan Tilki, instagramın hikaye bölümünden paylaştığı fotoğrafı ve videosuyla  yine olay oldu. Tilki, paylaşıma '' Kar görünce delirdim'' notunu düştü. 

"KAR GÖRÜNCE DELİRDİM"

Geçtiğimiz gün yine sosyal medya hesabından paylaştığı dans görüntüleri ile magazin gündemine oturan genç popçu Aleyna Tilki, bu kez kar oynarken çekildiği görüntüleri paylaştı. Tilki, Instagramhesabının hikaye bölümünden paylaştığı videoya "Kar görünce delirdim" notunu düştü. Aleyna Tilki'nin bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

YOLCULUĞA DANS EDEREK ÇIKTI

Şarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen, genç şarkıcı dansta da ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Özel aracının içinde dans eden Aleyna Tilki, "Çıktık yola dans etmeye böyle" notuyla hayranlarıyla eğlenceli anlarını paylaştı.

aleyna tılkı kartopu oynadıgı anları paylastı

 

 

Yorumlar