Aleyna Tilki'den bikinili bayram kutlaması takipçilerini şoke etti!

Aleyna Tilki takipçilerinin bayramını kutlamak için bikinili fotoğrafı ile boy gösterdi!

Aleyna Tilki'den bikinili bayram kutlaması takipçilerini şoke etti!

Sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki takipçilerinin bayramını kutlamak için sosyal medya hesabından bikinili poz vererek ''Bayrama özel gülümseyen foto attım'' notunu düştü. Attığı her adımla çok konuşulan 19 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki bikinili fotoğrafını paylaştı. Sosyal medya hesabında 3 milyona yakın takipçisi bulunan Aleyna Tilki'nin bikinili fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Söylediği her söz attığı her adımla gündemden düşmeyen 19 yaşındaki genç şarkıcı bikinili fotoğrafını paylaşarak sosyal medya hesabında takipçilerinin bayramını kutladı. Bikinili fotoğrafına ilginç bir not düştü.

''Normalde Yapmam''

Türkiye'nin gözde tatil şehirlerinden olan Bodrum'da bulunan Aleyna Tilki sosyal medya hesabından takipçilerinin bayramını ''Kalbinizi ve çocuk tutun. Gülüşünüz ve kalbiniz hep gerçek kalsın ve koşulsuz sevmeye koşullanın. Bayrama özel gülümseyen foto attım, normalde yapmam. Mutlu günler! Akşam konserde görüşürüz" notunu düşerek takipçilerinin beğenisine sundu.

aleyna tilki bikinili fotoğraf paylaşıp bayram kutladı

Yorumlar