Mert Alaş Şeyma Subaşı ile yan yana çekilen fotoğrafı sildi!

Dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş Şeyma Subaşı ile aynı karede olduğu fotoğraftan Subaşı'nı silip paylaştı!

Mert Alaş Şeyma Subaşı ile yan yana çekilen fotoğrafı sildi!

Dünyaca ünlü yıldızların fotoğrafını çeken Türk fotoğrafçı Mert Alaş Şeyma Subaşı ile aynı karede olduğu fotoğraftan Şeyma'yı silip paylaştı. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ile kalabalık arkadaş ortamında yan yana fotoğrafları çekilen Mert Alaş ve Şeyma Subaşı'nın fotoğrafı olay oldu. Şeyma Subaşı ile yanyana çekilen fotoğraftan Subaşı'nı silip yeniden paylaşan Mert Alaş'ın bu hareketi Şeyma Subaşı'nı bir hayli bozacağa benziyor.

Dünyaca ünlü yıldızların fotoğrafçısı Mert Alaş Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia'nın kalabalık arkadaş gurubunun olduğu partiye katıldı. Aralarında Şeyma Subaşı'nın da olduğu fotoğraf ilerleyen saatlerde yerini fotoğraf çekimine bıraktı. Kalabalık arkadaş grubunda Mert Alaş ve Şeyma Subaşı'nın yan yana olduğu fotoğraf çok konuşulmuştu. Ancak fotoğrafı kendi sosyal medya hesabında paylaşan Mert Alaş yanındaki Şeyma Subaşı'nın silip paylaşması olay oldu.

Dünyaca Ünlü Fotoğrafçı Şeyma Subaşı'nın Fotoğrafını Sildi!

Partide çekilen fotoğrafı dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş yanındaki Şeyma Subaşı'nın silip paylaşması takipçilerinin, ''Mert Alaş tarafını belli etti'', ''Mert Şeyma ile aynı karede olmaktan rahatsız'' gibi yorumlar yapıldı.

mert alaş şeyma subaşının fotoğrafını sildi

mert alaş şeyma subaşı ile yan yana çekilen fotoğraftan şeymayı sildi

Yorumlar