Alişan Buse Varol'un bebekleri Burak'ın yüzünün fotoğrafı çekildi bakın kime benziyor!

Geçtiğimiz gün baba olan Alişan ve Buse Varol çiftinin bebekleri dünyaya geldi! Bebeğin yakından çekilen fotoğrafı tıpkı annesi Buse Varol dedirtti.

Alişan Buse Varol'un bebekleri Burak'ın yüzünün fotoğrafı çekildi bakın kime benziyor!

Geçtiğimiz gün baba olan Alişan ve Buse Varol çiftininin bebekleri dünyaya geldi. Burak bebeğin yüzü yakında çekilip Müge ve Gülşen'le 2. Sayfta programında yayınlandı. Burak bebeğin kime benzediği büyük merak uyandırırken bebeğin yüzünü gören annesi Buse Varol'a benzetti.

Geçtiğimiz yıl dizi setinde tanışıp dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol, dün özel bir hastanede bebekleri dünyaya geldi. Çiftin bebeklerinin ilk fotoğrafının yayınlanmasının ardından bebeğin kime benzediği merak konusu oldu.

BEBEĞİN YÜZÜ YAKINDAN ÇEKİLDİ!

Dün ilk bebeğini kucağına almanın mutluluğu yaşayan Alişan'ın Burak adını verdikleri oğlunun ilk fotoğrafı yayınlandı. Programın sunucuları çiftin bebeklerinin fotoğrafını yayınlarken "Mutluluğun fotoğrafı" yorumunu yaparken bebeği baba Alişan'a benzettiler.

4 KİLO 365 GRAM DOĞDU

13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Buse Varol'un doktoru şu açıklamayı yaptı: "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz."

alişan buse varolun bebeklerinin ilk fotoğrafı bebek kime benziyor

ALİŞAN SİTEM ETT!

İlk kez babalık heyecanı yaşayan Alişan sosyal medyada yapılan kötü yorumlara isyan etti. Hastane önünde açıklama yapan Alişan, isyanını şu sözlerle dile getirdi: "Bıraksınlar saçma sapan yorum yapmayı. 'Allah analı babalı büyütsün' demek ya da 'hayırlı olsun' demek bu kadar zor değil. Az önce yine aptal aptal yorumlar var. Çocuk dünyaya gelmiş; bir melek dünyaya gelmiş, adam iyi olur kötü olur, seversin sevmezsin ama bir 'hayırlı olsun' de. Çok ayıp ya."

alişan buse varolun bebeğinin ilk fotoğrafı çekildi kime benziyor?

Yorumlar