İkiz bebeklerine hamile olan Pelin Akil'in aşerdiği şey şaşırttı!

İkiz bebeklerine 7 aylık hamile olan oyuncu Pelin Akil, beyaz sabuna aşerdiğini hatta bazen onun kokusu için delirdiğini söyledi.

İkiz bebeklerine hamile olan Pelin Akil'in aşerdiği şey şaşırttı!

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden olan ünlü oyuncu Pelin Akil ve Anıl Altan dün akşam düzenlenen GQ Men of the Year 2018 Ödül Töreni'ne katıldı. Törenden önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programının sunucularıyla sohbet eden Pelin Akil'in samimi itirafları şaşırttı. 7 aylık hamile olan Pelin Akil'in aşerdiği şey herkesi şoke etti. İlk bebeklerini kucağına almak için gün sayan başarılı oyuncu, beyaz sabuna aşerdiğini söyledi. 

"BEYAZ SABUN İÇİN DELİRİYORUM"

İlk bebeklerini kucağına almak için gün sayan başarılı oyuncu, açıklamasında şunları söyledi: "Gerçekten deliriyorum yani. Beyaz sabuna. Ne lavanta ne sümbül... Beyaz sabun kokusu... Ölüyorum yani. Geçen gün onunla yıkandım.

EV SABUN KOKSUN DİYE PERDELERİ YIKATTIM'

Bildiğimiz o beyaz kalıp sabunla yıkandım. Saçımı başımı her yerimi yıkadım. Eşim Anıl'ın da beyaz sabunla yıkanmasını istiyorum. Dün perdelerimi falan yıkattım ki ev beyaz sabun koksun diye."

ikiz bebeklerine hamile olan Pelin'in aşerdiği şey pes dedirtti!

 

Yorumlar