Yıldız asyalı kimdir 2018'de boşanmıştı aşılama yöntemi ile hamile kalacak

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı geçtiğimiz yıl 2018'de eşinden boşanmıştı. Ancak kızının yalnız olmaması için aşılama yöntemi ile hamile kalacağını açıkladı!

Yıldız asyalı kimdir 2018'de boşanmıştı aşılama yöntemi ile hamile kalacak

Bir döneme damga vuran dizilerden olan ''Hayat Bilgisi'' dizisinda 'Rüya' karateri ile gönüllere taht kuran Yıldız Asyalı, uzun bir süre ekranlara ara vermesinin yanında müzisyen kişiliği ile de bilinen ünlü oyuncu 2015 yılında Emre Vatansever ile dünyaevine girmişti. Ancak evlilik hayatı çok uzun sürmeyen geçtiğimiz yık 2018 yılında boşanan ünlü oyuncu yıldız Asyalı'nın bu evliliğinden 1 Ayşe Mira adında bir kızı bulunuyor. Eski eşinden bir kızı olan Yıldız Asyalı, kızının yalnız kalmaması için ''Kızımı yalnızlığa mahkum etmeyeceğim. Mutlaka bir kardeşi olmalı. Aşılama yöntemiyle hamile kalmayı düşünüyorum. Üçüncü çocuğu da evlat edineceğim” açıklamasını yaptı. Kısa zamanda aşılama yöntemi ile yeniden anne olacağını duyurdu. 

2018'DE BOŞANMIŞTI

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı 2018 yılında Emre Vatansever ile yollarını ayırma kararı alarak boşandı. 2014 yılında büyük bir aşka başlayan aşk 3 yılın ardından boşanma ile bitti. Yıldız Asyalı "Sessiz sedasız evliliğimizi bitirdik. Anne ve baba olarak kızımızı büyütüyoruz" demişti. Yıldız Asyalı'nın eski eşinde Ayşe Mira adında kızı var.

YILDIZ ASYALI KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

1980 doğumlu olan ünlü oyuncu Yıldız Asyalı, 17 Eylül'de İstanbul'da doğdu. Kariyerinde oyunculuk dışında aynı zamanda müzisyen olan Asyalı bir çok projede kendine yer buldu.

Bir dönem Kanal D Çocuk Kulübü ile çalışan ve sonrasında Eyvah Babam, Eyvah Kızım Büyüdü, Yasak Elma, El Gibi ve Limon Ağacı gibi yapımlara destek olan jeneriklerini besteleyip, seslendiren Yıldız Asyalı, Çifte Bela ve Yıldızların Altında gibi dizilerde yer aldı. Çıkış yakaladığı Hayat Bilgisi dizisinde 3 sezon boyunca yer alan Yıldız Asyalı, Avrupa Yakası, Daha Neler, Aşkın Dansı, Şarkılar Susmasın, Yasak Elma ve Asayiş Berkemal gibi projeler ile beğeni topladı.

Müziğe de ilgi  duyan Yıldız Asyalı 2008'de Seda Telciler ve Burcu Canbaş ile Grup Mp3 adlı grubu kurdu. Grubun ilk albümündeki Sevmek Zamanı adlı şarkısı hariç bütün şarkıların söz ve müziği Yıldız Asyalı'ya aittir. Yıldız Asyalı'nın Grup Mp3 macerası uzun sürmedi; grubun kurulduğu sene sanatçı gruptan ayrıldığını açıkladı.

ARDA KURAL İLE AŞK YAŞAMIŞTI...

Yıldız Asyalı Eyvah Babam adlı dizide rol arkadaşı Arda Kural ile tam evlenmek üzereyken ayrılmıştı.  Yıldız Asyalı'dan ayrılıkla ilgili şöyle bir açıklama gelmişti:

'Arda'nın ailesi beni istemeye gelmişti. Düğün tarihimiz belliydi. Evimiz hazırlanmış, eşyalarımız alınmıştı. Arda son bir kez eski sevgilisini görmek ve ona veda etmek istedi. Gitti, uzun süre gelmeyince şüphelendim. Beni aldattığını düşündüm ve bitti. Evi terk edip çıktım. Arda ise veda etmeye gittiği o kıza döndü''

yıldız asyalı kimdir aşılama yöntemi ile anne olacak

Yorumlar