Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel son yolculuğuna uğurlandı

Hande Erçel'in bir süredir kanser tedavisi gördüğü annesi Aylin Erçel geçtiğimiz gün sabaha karşı vefat etmişti. Ünlü oyuncunun annesi son yolculuğuna uğurlandı

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel son yolculuğuna uğurlandı

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Ayli Erçel  bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Geçtiğimiz gün sabaha karşı verfat eden Aylin Arçel  son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü oyuncunun annesi Zincirlikuyu mezarlığına defnedildi. Cenaze töreni boyunca annesinin tabutunun başından bir an bile ayrılmayan Hande Erçel ayakta durmakta zorluk yaşadı.

Genç oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Ancak kanserle mücadele eden Aylin Erçel Cuma günü sabaha karşı vefat etti. 

ANNESİNİN YANINDAN BİR AN BİLE AYRILMADI!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in bir süredir kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel hayatını kaybetti. Annesinin ölümü ile büyük bir üzüntü yaşayan Hande Erçel'e sosyal medya hesabından bir çok seveni başsağlığı diledi. Hayayını kaybeden Aylin Erçel Zincirlikuyu mezarlığında bir tören düzenlendi. Hande Erçel taziyeleri kabul ederken ayakta durmakta güçlük çekiyordu.

ÜNLÜ İSİMLERDE KATILDI!

Annesini kaybeden Hande Erçel'i arkadaşları yalnız bırakmayarak teselli etmeye çalıştı. Aylin Erçel'in cenazesine Murat Dalkılıç, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sinema ve dizi oyuncuları katıldı.

hande erçelin annesi aylin erçel zincirlikuyu mezarlığına defnedilerek son yolculuğuna uğurlandı

Hayatını kaybeden Aylin Erçel için rahmet dileyen Murat Dalkılıç, "Allah rahmet eylesin, güzel bir melek göçtü. Allah huzura kavuştursun" ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.

Aylin Erçel, bugün Zincirlikuyu Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

Yorumlar