Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdığı gece detayları anlattı belinde silahla...

Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdıktan sonra yaşananları anlattı! Gece yaşananları tek tek anlattı. Belinde silahla hastaneye gitmiş!

Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdığı gece detayları anlattı belinde silahla...
-A A+

Popçu Berkay'ın burnunu kıran ünlü futbolcu arda Turan kavganın detaylarını anlattı. Ünlü popçunun eşi Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık yaptığı iddiasıyla gündeme gelen Arda Turan, kavganın detayları hakkında konuştu. ''Ensemden tuttu ben de kafa attım'' diyerek başlayan Arda Turan açıklamaları kafa karışlığına neden oldu. 

Berkay'ın burnunu kıran Arda Turan 2. Sayfa'ya yaptığı açıklamada ''Sarkıntılık olayı yok, Berkay ensemden tutunca sinirlenip kafa attım, hastanede helalletik'' dedi. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' sözlerinin üzerine olayların patladığı gecenin devamında yaşanan olayları Arda Turan şu şekilde anlattı, ''O hanımefendi (Özlem Ada Şahin) ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu, bir saat sonra mekana Berkay geldi. Yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim' dedi. Bende 'Tamam Berkay konuşalım' dedim. Ben önce şaka yaptığını zannettim sonra ensemden tuttu bende sinirlendim 'Sana ne oluyor dedim' kafayı koydum. O ana kadar neden kavga ettiğimiz anlamadım olayın içeriğini sonradan Aslıhan'dan öğrendim.

"HASTANEYE SİLAHLA GİTTİM, HELALLEŞTİK VE SARILDIK"

Duyduklarım karşısında şok oldum hemen hastaneye gittim evet yanımda silah vardı. ben kimsenin karısına kızına asla bakmam 'Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. hastanede yanlış anlaşılma olmuş diyerek helalleştik sarıldık öyle ayrıldık sonra da onlardan böyle açıklamalar geldi. Yaptığım yanlış cezamı da alacağım." dedi.

'ÇOK GÜZEL KIZSIN DEDİ'

Yaşanan olay sonrasında Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin şu şekilde açıklama yapmıştı, "Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi.

Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı."