Arda Turan Instagram hesabından annesinin ağladığı anın fotoğrafını paylaştı!

Arda Turan oğlu Hamza Turan'ın doğum anında annesinin ağlarkenki çekilen fotoğrafını doğum gününde Instagram hesabından paylaştı!

Arda Turan Instagram hesabından annesinin ağladığı anın fotoğrafını paylaştı!

Geçtiğimiz gün popçu Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin ile mahkemelik olan Arda Turan 32. yaş gününde doğum gününde mahkemede ilk duruşması görüldü. Duruşma sonrasında doğum gününü ailesiyle beraber kutlayan Arda Turan, doğum gününe özel Instagram hesabında annesinin ağlarken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Oğlu Hamza Arda Turan'ın doğduğu gün futbolcu Arda Turan'ın annesinin torununu izlerken ağladığı anlarda çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. 

ANNESİNİN AĞLADIĞI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI!

Arda Turan dün 32 yaşına bastı. Futbolcu doğum gününde annesiyle sarıldığı bir pozunu paylaştı. Dün 32 yaşına basan Arda Turan, Instagram hesabından annesiyle olan bir fotoğrafını paylaştı, altına da şu notu düştü: "Ben oğluma; O torununa bakarken... "

'TORUN SEVGİSİ BAŞKA'

Futbolcunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı ve fotoğrafa 'Arda'nın annesini ağlatan o an', 'Torun sevgisi başka' şeklinde yorumlar yapıldı.İşte futbolcu Arda Turan'ın annesinin çok konuşulan o fotoğrafı...

arda turan annesinin ağlarken çekilen fotoğrafını paylaştı

Yorumlar