Askere gidecek olan Can Yaman'ın takipçilerinin isteği şoke etti 'sakalını...'

21 günlük vatani görevini Ocak ayında İzmir'de yapacak olan başarılı oyuncu Can Yaman'ın takipçilerinin isteği bu sefer yok artık dedirtti! Sakalını isteyip...

Askere gidecek olan Can Yaman'ın takipçilerinin isteği şoke etti 'sakalını...'

Ekranların sevilen dizisi 'Erkenci Kuş' dizisi Demet Özdemir ile başrolü paylaşan başarılı oyuncu Can Yaman 21 günlük vatan görevini tamamlamak için Ocak ayı 2020'de İzmir'e gideceğini açıklayarak saçlarını ve sakallarını kesitireceği için üzgün olduğunu açıklamasının üzerine Yaman'ın takipçileri çılgınca isteklerde bulundu. Saç ve sakal telaşına tutuşan takipçiler bu sefer yok artık dedirtti!

OCAK 2020'DE ASKERE GİDİYOR!

Erkenci Kuş'un başrol oyuncusu Can Yaman Ocak 2020'de 21 gün vatani görevini tamamlamak üzere İzmir'e gideceğini açılayarak saç ve sakalını kestireceği için üzgün olduğunu açıklamıştı. Uzun bir süredir uzun saç ve uzun sakallarıyla ekranlarda olan Yaman kısa bir süre sonra saç ve sakallarını kestirecek. 

YAMAN'IN TAKİPÇİLERİ ŞOKE EDEN İSTEKLERDE BULUNDU!

Ocak'ta askere gidecek olan Can Yaman'ın hayranları ilginç isteklerde bulundu. Can Yaman'a DM'den sürekli olarak ''Lütfen saç ve sakallarını bize gönder, hatıra olarak saklayacağız'' diye fazla sayıda istek geldiği ortaya çıktı.

Yorumlar