Survivor 2019 Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya oldu annesi canlı yayında fenalaştı!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye'nin şampiyonu belli oldu! Annesi canlı yayında fenalaştı hastaneye kaldırıldı!

Survivor 2019 Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya oldu annesi canlı yayında fenalaştı!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan karşılaşmasında sona yaklaşıldı! 30 Haziran Pazar akşamı Yunanistan şampiyonu Katherina Dalaka olurken Türkiye şampiyon heyecanı 1 Haziran Pazartesi günü yaşandı. Survivor 2019 Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya oldu! 2019 Survivor Türkiye Yunanistan mücadelesinin şampiyonluk gecesi bu yıl Bodrum'dan canlı yayın yapıldı. 

Survivor 2019 Türkiye Şampiyonu Belli Oldu!

Heyecanın dorukta yaşandığı Survivor Türkiye final gecesinde kazanan Yusuf Karakaya oldu. 25 yaşında Türkiye şampiyonu olan Yusuf Karakaya'nın annesi final gecesi oğlu için iyi dileklerde bulunurken heyecanına yenik düşerek fenalaştı. Canlı yayında Yusuf Karakaya'nın annesi hastaneye kaldırıldı. Yürekleri ağza getiren sağlık durumunun ilerleyen dakikalarda Karakaya'nın annesinin iyi olduğunu ve programa yeniden katılmak üzere getirildi. 

Survivor 2019 Türkiye Şampiyonu Yusuf Karaka Kimdir Kaç yaşında?

1994 Elazığ doğumlu olan 25 yaşındaki Yusuf Karakaya 14 yaşına kadar Elazığ'da yaşamını sürdürdü. Arkadaşının antremanlara daveti üzerine kick boks ile tanışan Karakaya, ilk başta ailesinin karşı çıkmasına rağmen hayallerinden vazgeçmedi ve kick boksun peşinden gitti. Ailesinin haberi olmadan Antalya'da spor kulübüne katılan Yusuf Karakaya, katıldığı Türkiye Şampiyonası'nda madalya kazandı. 

Survivor 2019 Yunanistan Birincisi kim?

Bu sene Türkiye Yunanistan arasında mücade dolu bir Survivor yaşandı. Survivor 2019'a damga vuran Türkiye Yunanistan'da iki ayrı şampiyon çıktı! Yunanistan takımından şampiyon olan Katerina Dalaka Survivor 2019'un birincisi oldu!

 

 

Yorumlar