Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun haftaya boşanacakları iddia edildi!

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun 28 Mart'ta boşanacakları iddia edildi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun haftaya boşanacakları iddia edildi!

Son günlerde evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşan ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun boşanacakları konuşuluyordu. Muallakta kalan duruma çiftlerden henüz bir açıklama gelmezken Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları  ünlü  çiftin 28 Mart Perşembe günü boşanacaklarını iddia etti.

HAFTAYA BOŞANIYORLAR

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları, Beren ve Kenan çiftinin boşanacaklarını iddia etti. Programın haberine göre; Bir süredir boşanacakları iddia edilen ve hakkındaki iddialara cevap vermeyen çift, 28 Mart Perşembe günü boşanıyor.

FOTOĞRAFLARINI SİLDİ

Doğum gününde kazada hayatını kaybeden eski sevgilisiyle alakalı paylaşım yapan Beren Saat'in evliliğinde mutsuz olduğu ve boşanacağı iddia edildi. Hakkında çıkan haberlere cevap vermekten kaçınan Saat, sosyal medya hesabından Kenan Doğulu ile çekilen tüm fotoğraflarını silmişti.

 beren saat ve kenan doğulu haftaya boşanıyor!

BEREN SAAT'TEN KAFALARI KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Öte yandan, Beren Saat sosyal medya hesaplarından takipçilerini şaşırtan paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. En son Instagram hesabından boyalı bir ele yapışan kuş tüyleri fotoğrafını paylaşan Beren Saat mesajına da 'Kanat' yazdı. İşte o paylaşım.

Saat’in bu paylaşımı takipçilerinin kafasını bir hayli karıştırırken kanat göndermesinin bir çeşit özgürlük isteği içerdiği yorumları yapıldı.

 

Yorumlar 1 yorum