Beren Saat'in Instagram paylaşımı olay oldu boşanma iması olarak algılandı!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat'in son Instagram paylaşımı yine sosyal medyada boşanma iması olarak algılandı.

Beren Saat'in Instagram paylaşımı olay oldu boşanma iması olarak algılandı!

Magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri de hiç kuşkusuz Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti. Uzun süredir boşanacakları iddia edilen çiftin her paylaşımı olay olmaya devam ediyor. Özellikle ünlü oyuncu Beren Saat'in yazdıkları üzerinde çok fazla duruluyor ve her paylaşımı boşanma iması olarak algılanmaya devam ediyor. Saat'in son paylaşımı da bunlardan biri. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Beren Saat yine kafaları karıştırdı. 

''SİZE SIRADAN BİRİYMİŞSİNİZ GİBİ DAVRANAN KİŞİLERİ ASLA SEVMEYİN''

Uzun zamandır boşanma haberleriyle gündemde olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti yine gündemde.Saat'in her paylaşımı sosyal medyada boşanma iması olarak algılanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde "Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı..." sözleriyle tüm dikkatleri üstüne çeken Saat, son paylaşımı ile yine adından söz ettirdi. Sosyal medya hesabından,  Oscar Wilde'nin 'Size sıradan biriymişsiniz gibi davranan kişileri asla sevmeyin' sözlerini paylaşınca yine olay oldu. Saat, bu paylaşımı ile takipçilerinin yine kafasını karıştırdı. 

Beren Saat'in Instagram paylaşımı olay oldu!.

 

 

 

Yorumlar