Berkay'ın son durumu ne ameliyat sonrası ünlüler hastaneye akın etti!

Berkay'ın Arda Turan'la yaşadığı olaydan sonra burnundan ameliyat olan Berkay Şahin'i hastanede arkadaşları yalnız bırakmadı! Ünlüler hastaneye akın etti!

Berkay'ın son durumu ne ameliyat sonrası ünlüler hastaneye akın etti!
-A A+

Gece kulübüne eğlenmek için giden ve gecenin ilerleyen saatlerinde Arda Turan'ın, ünlü popçu Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i  sözlü taciz etmesi üzerine duruma dahil olan Berkay Şahin'le olayla büyümüş ve kavga etmeye başlamışlardı. Arda Turan'ın Berkay Şahin'e kafa atması üzerine ünlü popçunun burnu kırılmıştı. Apar topar hastaneye götürülen Berkay Şahin ameliyat oldu. Berkay'ın doktoru ameliyat sonrası açıklama yaptı. Ünlü popçuyu bu durumda yalnız bırakmayan ünlüler ameliyat sonrası hastaneye akın etti!

Berkay'ın ameliyat sonrası durumu hakkında doktoru şu açıklamayı yaptı; ''Bazı tahlillerin sonucunu değerlendirmek için ameliyatı akşama bıraktık. Sayısını tam belirtmek mümkün değil ama bir kaç yerde değişik şekilde kırıklar tespit ettik travmaya bağlı. Bu kırıklar nefes almayı ve burnun estetik görüntüsünü bozacak yerde mevcut. Burnu yana kaydıracak şekilde kırıklar. Biz bu kırıklara elimizdeki teknolojik imkanları kullanarak burnu eski görüntüsüne kavuşturduk. Tabi bu kırıkların iyileşmesi için belli bir zamana ihtiyaç var, 7-10 gün civarı. Bu dönemde bu kırık yerlerin kaynaması için bekleyeceğiz.'' dedi.

Ameliyat olan Berkay’ın ziyaretine ünlü isimler akın etti. Murat Dalkılıç, Hakan Altun ve birçok isim, Berkay’ı ziyaret etti.

Hakan Altun, “Bana milyon tane kötülük say deseniz asla böyle bir şeyin olacağını söyleyemezdim” dedi.

Murat Dalkılıç ise, ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, “İkisi de yakın arkadaşlarımız. Böyle bir şeyin olmasını istemezdik” diye konuştu.

Ömür Gedik de Berkay’ı hastanede ziyaret edenler arasındaydı. Gedik, “Arda Turan’ın eşine çok üzüldüm. Artık kadına taciz hiçbir şekilde gizli kalmıyor. Keşke hiç böyle bir şey yaşanmasaydı” dedi.

Eşiyle birlikte ziyarete gelen Fettah Can, olayı akşam öğrendiklerini söyleyerek, “Ben gerçekten çok şaşırdım” dedi.