Bikinili paylaşım yapan Deniz Akkaya'dan ilginç yaş açıklaması!

Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından beyaz bikinili fotoğrafını paylaşarak, belli bir yaşa gelen kadınlara gösterilen muameleden rahatsız olduğunu ifade etti.

Bikinili paylaşım yapan Deniz Akkaya'dan ilginç yaş açıklaması!

Yaptığı her paylaşımla adından söz ettiren eski manken Deniz Akkaya, güzelliğiyle genç kızlara taş çıkartmaya devam ediyor. Ağustos ayında 42 yaşına basacağını duyuran Akkaya, belirli bir yaşa gelen kadınlara kocamış muamelesi yapılmasından rahatsızlık duyduğunu belirten açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından beyaz bikinili fotoğrafını paylaşan Akkaya'nın yaş paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. 

"KENDİMDEN EN MEMNUN OLDUĞUM DÖNEM"

Deniz Akkaya,  "Bu sene Ağustos ayında 42 oluyorum. Hayatımda en ne istediğimi bildiğim, kendimle barışık ve kendimden en memnun olduğum dönem... 42 yaş kültürümüzde kadınlara kocamış muamelesi yapıldığı, 'artık koca kadın' oldun gibi cümleler altında kadını baskılayan, duygusal şiddet içeren bir yol yordam bu... Işıltılı parıltılı işler yapan kadınlara karşı bu tavır haliyle iyice dozunu arttırmakta...

''KADINLAR ÇOK DEĞERLİ KADINLAR BUNA DEĞER''

Bugünkü Deniz, bu şiddeti gören bir çok kadına ışık olmakta, bu konuda tevazu göstermeyeceğim çünkü ana derdim daha fazlasını yapmak... Allah ömür verdikçe fazlasını öncelikle hep çalışarak, ışıldayarak ve ilham olarak yapmaya devam edeceğim çünkü kadınlar çok değerli çünkü kadınlar buna değer...

''BEN, BENİ YARATACAK KUDRETE SAHİBİM''

Fiziksel değişim burada bir metafor gibi benim için... Görsel dünyada kadınlara yapılan, diretilen tüm güzellik normlarına baş kaldırabilir veya benim gibi ezip geçebilirsiniz. İkisi de muhteşem yollar; ortak bir söylemi var bu iki yolunda; 'ben beni yaratacak kudrete sahibim. Ben ne istersem oyum, öyle mutluyum!'"

deniz akkaya'nın beyaz bikinili paylaşımı olay oldu! .

 

Yorumlar