Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı!

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, tartışma esnasında kendisini ve oğlunu darp eden sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı.

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı!

Tolga Karayel'den olaylı bir şekilde ayrılan Günay Musayeva geçtiğimiz günlerde canlı yayına katılmış ve eski eşi Tolga Karel'in oğluyla hiç ilgilenmediğini dile getirmişti. Bu haberlerle gündeme gelen Günay Musayeva, magazin gündeminde bomba etkisi yaratacak bir olayla yeniden adından söz ettirdi. Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva oğluna ve kendisini darp ettiği iddiasıyla sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı. Azeri manken, “Oğlumu dövdüğü için bıçakla karşısına dikildim” diyerek kendini savundu. Olayda asıl kendisinin darp edildiğini ve mağdur olduğunu belirten ünlü mankeninin 2-5 yıl hapsi isteniyor. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI 

Taha Tatlı'nın, Günay Musayeva'yı ihbar etmesinin hemen ardından Azeri manken hakkında  İstanbul Ailenin Korunması Bürosunca soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda ünlü manken hakkında, 'Silahla yaralama' suçundan dava açıldı. 2,5 yıla kadar hapsi istenen ünlü manken, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

''OĞLUMU VE KENDİMİ KORUMAK İÇİN BIÇAĞI ALIP KARŞISINA GEÇTİM''

Tolga Karal'in eski eşi Günay Musayeva'nın ifadesi alındı. Azeri manken sıl kendisinin darp edildiğini ve mağdur olduğunu belirterek şunları söyledi: Taha çok sinirliydi. Oğlumu dövdü. Oğlumu ve kendimi korumak için bıçağı alarak karşısına geçtim. Üzerime saldırdığında bıçak ona battı. Ben kendimi koruyordum

GÜNAY MUSAYEVA'NIN SEVGİLİSİ TAHA TATLICI SESSİZLİĞİNİ KORUYOR 

Bıçaklanan Taha Tatlıcı, ünlü mankeni ve çocuğunu dövdüğü ile ilgili iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.Yorumlar