Survivor 2019'da yarışacak olan Nagehan Karadere'den ilk açıklama hazırlıksız gidiyorum!

Survivor 2019'da konuk yarışmacı olarak yeniden mücadele edecek olan Nagihan Karadere, Instagram'dan fotoğraf paylaşıp düşüncelerini dile getirdi.

Survivor 2019'da yarışacak olan Nagehan Karadere'den ilk açıklama hazırlıksız gidiyorum!

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı bombayı patlatmış, Survivor'da sürpriz gelişmelerin yaşanacağının müjdesini duyurmuştu. Yarışmaya damgasını vurmuş iki ismin adaya geri döneceğinin müjdesini veren Acun Ilıcalı, Nagehan Karadere ve Ogeday Girişken'in geleceğini duyurmuştu. Bu duyurunun ardından efsane yarışmacı Nagehan Karadere'den ilk açıklama geldi. Instagram hesabından açıklama yapan Karadere, "Hazırlıksız gidiyorum. Parkuru tamamlarsam ne mutlu bana" dedi. 

''PARKURU TAMAMLARSAM NE MUTLU BANA'' 

Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından ise Nagihan Karadere, Survivor 2019 macerası öncesinde bir paylaşım yaptı. Instagram'dan fotoğrafını paylaşan Nagihan, "Hazırlıksız gidiyorum. Parkuru tamamlarsam ne mutlu bana" notunu yazdı

SURVIVOR'DA ESKİ VE YENİ YARIŞMACILAR KARŞI KARŞIYA GELECEK

Yarışmaya gelecek olan eski yarışmacılardan ikisin Ogeday ve Nagihan olacağını da açıklayan Acun Ilıcalı, "Unutulmayan isimlerden bazıları dört günlüğüne Dominik'e gelecek. Güzel ödül koyacağız. Siyah ve beyaz takım yarışmacıları, eski yarışmacılara karşı tek bir takım olarak yarışacak. Eskiler yeniler oynayacak. Güzel bir takım geliyor. Ben Türk yarışmacılardan ikisini söylüyorum. Nagihan ve Ogeday gelecek. Eğlenceli yarışmalar olacak. Kazanan isimler ödüle kavuşacak" demişti. Ilıcalı bunun yanı sıra, "Unutulmayan isimlerden bazıları dört günlüğüne Dominik'e gelecek. Güzel ödül koyacağız. Siyah ve beyaz takım yarışmacıları, eski yarışmacılara karşı tek bir takım olarak yarışacak. Eskiler yeniler oynayacak. Güzel bir takım geliyor. Ben Türk yarışmacılardan ikisini söylüyorum. Nagihan ve Ogeday gelecek. Eğlenceli yarışmalar olacak. Kazanan isimler ödüle kavuşacak'' demişti. 

nagehan karadere survivor mesajı! .

Yorumlar