Buğra Gülsoyun eşi Nilüfer Gürbüz doğum yaptı bebeğin cinsiyeti kız mı erkek mi?

Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz geçtiğimiz gün doğum yaptı! 'Kızım' dizisinde 'Demir' karakteri ile izleyici karşısına geçen yakışıklı oyuncu baba oldu!

Buğra Gülsoyun eşi Nilüfer Gürbüz doğum yaptı bebeğin cinsiyeti kız mı erkek mi?

Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy geçtiğimiz gün baba oldu! Şimdilerde TV8 ekranlarında 'Kızım' dizisinde 'Demir' karakterini oynayan Buğra Gülsoy Nilüfer Gürbüz ile 23 Eylül 2018'de evlenmişti. Son zamanlarda bebek haberi ile müjdeli haber veren ünlü isimlerden bir diğeri de Buğra Gülsoy oldu. 9 aylık hamile olan Nilüfer Gürbüz geçtiğimiz akşam özel bir hastanede doğum yaptı. Merak edenler için ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti erkek. 

Özel bir hastanede doğum yapan Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz, geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir törenle dünya evine girmişti. Çiftin sade törenlerine yakın arkadaşları katılarak Şile'de kır düğünü ile evlendi. 

BUĞRA GÜLSOY KİMDİR?

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

 

Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Buğra Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.

İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyaz perdeye adım attı. Ardından Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandırdı.

Buğra Gülsoy, Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girmiş olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır.

Nilüfer Gürbüz doğum

Çiçeği burunda anne adayı, doğum için hastaneye girerken böyle görüntülendi. 

Yorumlar