Nilüfer Gürbüz Kimdir

Nilüfer Gürbüz kimdir? Nilüfer Gürbüz aslen nereli kaç yaşında ne iş yapıyor? Oyuncu Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz'ün biyografisi ve Nilüfer Gürbüz'ün Instagram paylaşımları elmaelma.com'da.

Nilüfer Gürbüz
-A A+

Nilüfer Gürbüz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Nilüfer Gürbüz'ün biyografisi oyuncu Buğra Gülsoy ile olan evliliği sonrası merak edilmişti. Buğra Gülsoy ve olan Nilüfer Gürbüz aslen İzmirli. Nilüfer Gürbüz'ün ailesi de İzmir'in tanınan aileleri arasında. Buğra Gülsoy ile 5 yıllık ilişkisi sonrası 23 Eylül 2018'de evlenen Nilüfer Gürbüz ne iş yapar sorusunun net bir yanıtı yok. Ancak Nilüfer Gürbüz profesyonel bir dansçı. Nilüfer Gürbüz'ün Instagram hesabını takip edenler genç kadının profesyonel dans ve pilatesle ilgilendiğini bilir. elmaelma.com olarak Nilüfer Gürbüz kimdir aslen nereli ne iş yapıyor kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını sizler için derledik. Ayrıca haberimizde Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz'ün düğününün detayları ile Nilüfer Gürbüz hamile mi, kaç aylık hamile gibi sorulara da yanıt var. Nilüfer Gürbüz biyografisini hazırlayıp da ünlü arkadaşlarına değinmeden olmaz. Nilüfer Gürbüz'ün Instagram hesabından sık sık paylaştığı ünlü arkadaşları ve fotoğraflarının detayları da elmaelma.com'da. İşte Nilüfer Gürbüz kimdir sorusunun merak edilen yanıtları...

NİLÜFER GÜRBÜZ'ÜN BABASI DA ÜNLÜ BİR İSİM

Nilüfer Gürbüz'ün biyografisine Buğra Gülsoy ile olan ilişkilerinin başladığı zamanlara giderek başlayalım. Buğra Gülsoy eski eşi Burcu Kara'dan boşandıktan bir süre sonra gönlünü Nilüfer Gürbüz'e kaptırmıştı. Kameralardan uzak bir ilişki yaşamayı tercih eden Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz sosyal medyada ise ilişkilerini takipçilerine doyasıya gösteren isimlerden oldu. Yani Buğra Gülsoy'un fanları yengeleri Nilüfer Gürbüz'ü uzun yıllardır tanıyorlar zira çift 5 yıldır beraber. 

Nilüfer Gürbüz aslen İzmirli. Nilüfer Gürbüz'ün ailesi İzmir'in tanınmış ailelerinden. Nilüfer Gürbüz'ün babası Karşıyaka Spor'un efsane antrenörlerinden Muharrem Gürbüz. Muharrem Gürbüz aynı zamanda Milli Takım'da da oynamış eski bir futbolcu. Gelelim Nilüfer Gürbüz ne iş yapar sorusuna. 

Nilüfer Gürbüz ne iş yapıyor

Nilüfer Gürbüz profesyonel baleyle uğraşıyor. Aynı zamanda iyi bir pilatesçi. Ancak Nilüfer Gürbüz'ün mesleği hakkında detaylı pek bir bilgi yok. 

NİLÜFER GÜRBÜZ İLE BUĞRA GÜLSOY'UN DÜĞÜNÜ

5 yıllık ilişkileri sonrası Nilüfer Gürbüz ve Buğra Gülsoy aile ve yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle 23 Eylül 2018'de Şile'de evlendiler. Gelelim Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz'ün aldıkları hızlı nikah kararının ardında yatanlara. Kulislerde konuşulanlara göre Nilüfer Gürbüz 2 aylık hamile. Gelecek yıl evlenme kararı alan çift bebek sürpriziyle tören tarihini öne çekmiş gibi görünüyor.  Nilüfer Gürbüz'le ilişkisini 3'ncü yıllında verdiği bir röportajda Buğra Gürsoy çocuk sahibi olmayı düşünmediğini söylemişti. Aradan geçen 2 yıldı ünlü oyuncu ve sevgilisi Nilüfer Gürbüz fikir değiştirmiş heralde. 

Nilüfer Gürbüz Buğra Gülsoy düğünü

BUĞRA GÜLSOY KARISI NİLÜFER GÜRBÜZ'E OLAN AŞKINI BÖYLE ANLATMIŞTI

Buğra Gülsoy bir kaç yıl önce verdiği bir röportajda eşi Nilüfer Gürbüz'e olan aşkı için çok romantik sözler söylemişti. Gülsoy, "İlk görüşte aşk lisede kaldı. Lisede birini görüp çok beğendiğimizde hissettiğimiz elde etme duygusunu aşk sanırdık. Nilüfer’le birbirimize paylaşa paylaşa âşık olduk. Bir süre konuşmalarımız oldu, sonra ilişkimiz derinleşti. “Lunapark gibi insanlarımız olsun” dedik ya, Nilüfer benim lunaparkım. Aşk paylaşarak çoğalmaktır, biz bunu yaşıyoruz" demişti. 

Nilüfer Gürbüz

Nilüfer Gürbüz'ün adı bir dönem Buğra Gülsoy'un Aşk Yeniden dizisindeki partneri Özge Özpirinççi'yi kıskandığı yönündeki iddialarla gündeme gelmişti. Ancak Nilüfer Gürbüz ve Özge Özpirinççi çok eski arkadaşlar ve BuğraGülsoy, Özpirinççi'den 'kız kardeşim' diyerek bahsediyor. Özge Özpirinççi Burak Yamantürk Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz çok iyi dostlar. Nilüfer Gürbüz'ün ünlüler aleminden arkadaşları Özge Özpirinççi ile de sınırlı değil. 

NİLÜFER GÜRBÜZ'ÜN TANGALI FOTOĞRAFI

Nülifer Gürbüz'ün sosyal medyada cesur paylaşımlarıyla da tanınan bir isim. İşte onlardan birisi ki magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Bir diğeri ise magazin gündeminin bir dönem en çok konuşulanlarından biri olmuştu. Özge Özpirinççi'nin paylaştığı tatil videosunda Nilüfer Gürbüz tanga bir bikini giyiyordu. Bu görüntü uzun süre hem sosyal medyada hem de magazin gündeminde konuşulmuştu. 

Nilüfer Gürbüz tangalı fotoğrafı

Profesyonel pilatesle uğraşan Gürbüz takipçileriyle de sık sık egzersiz videolarını da paylaşıyor.