Demet Akalın Hande Yener neden küs zeytindalı uzattı!

Uzun süredir meslektaşı Hande Yener'le küs olan ve karşılıklı davaları olan şarkıcı Demet Akalın, aralarındaki küslüğün biteceğini söyledi.

Demet Akalın Hande Yener neden küs zeytindalı uzattı!

Demet Akalın ve Hande Yener'in kavgası yaklaşık olarak 11 yıl önce başladı. Demet Akalın'ın kendini yeni yeni kabul ettirmeye başladığı dönemlerde, Hande Yener'de kendini kabul ettirmek istiyordu. Ve aralarında rekabet savaşları başladı. Bu rekabet savaşları bir türlü bitmek bilmedi ve ikili bir dönem mahkemelik bile olmuştu. İkili arasındaki buzlar bir dönem sonra eridi ve bir süre sonra kavgaları tekrar başladı. Magazin gündemi uzun süre Demet Akalın ve Hande Yener kavgaları ile çalkalandı. Geçtiğimiz gün ise Demet Akalın, yıllardır davalık olduğu Hande Yener'e zeytin dalı göndererek barış çağrısında bulunan Akalın, küslüğün biteceğini ancak eskisi gibi samimi olmayacaklarını söyledi.

''ZEYTİNLER BAHÇELER HER ŞEYİ KABUL EDİYORUM ARTIK''

Demet Akalın, davalık olduğu Hande Yener'le uzlaşmasının zeytin dalı olarak yorumlandığının hatırlatılması üzerine "Yaşlarımız kaç oldu artık zeytinler bahçeler her şeyi kabul ediyorum artık" dedi.

'' SAMİMİYET OLMAZ, KÜSLÜKTE OLMAZ''

Sözcü'nün haberine göre, Akalın, eskisi gibi bir araya gelip gelmeyecekleri sorusuna ise "Yok artık öyle samimiyet asla olmaz ama en azından küskünlük de olmaz. Havalimanlarında komik oluyoruz herkes kapüşonlarını çekip birbirinden kaçıyor" diye gülerek yanıt verdi.

demet akalından kus oldugu eskı dostuna zeytın dalı

Yorumlar