Billur Kalkavan kaç yaşında 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı için olay sözler

56 yaşındaki Billur Kalkavan ile kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı 2. Sayfa programına konuk oldu. Kalkavan'ın sevgilisi için sözleri ise olay.

Billur Kalkavan kaç yaşında 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı için olay sözler

Oyuncu Billur Kalkavan ile kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı, Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldular. 56 yaşındaki Billur Kalkavan ile 34 yaşındaki sevgilisi Buğra Bahadırlı'nın açıklamaları ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Buğra Bahadırlı ile 10 yıldır birlikte olan Billur Kalkavan, "Onu mutlu edecek kadını da en iyi ben seçerim" diyerek şaşırttı. 

BEN DE BUĞRA DA ÇOCUK İSTEMEDİK

Billur Kalkavan sevgilisiyle olan ilişkisine ilişkin şunları anlattı: "Ben kavga esnasında yıkıp döküyorum. Akrep-Koç'um. Buğra'ya 'Günün birinde annen gibi durursam, ayrılırız' diyorum. Buğra'nın annesiyle aramda 10 yaş var. Ben en başından beri çocuk istemedim. Buğra da istemedi. Daha 35 yaşında, belki 40-45 yaşında bana gelip 'ben bir çocuk istiyorum' diyecek. Onun için de Buğra'ya 'sana beraber seçeriz' diyorum. Buğra'yı çok iyi tanıyorum. Onu mutlu edecek kadını da en iyi ben seçerim.

BUĞRA TELEFONLA ARADIĞINDA...

Buğra aradığında hala telefonunu 'Efendim aşkım, buyur' diyerek açıyorum. Biz Buğra ile ilk başladığımızda psikiyatr arkadaşımız bana 'Billur tamam genç seviyorsun ama bu sefer biraz abarttın' dedi. 'Ben mutluluğuma bakarım, 3 gün mutlu ediyorsa 3 gün yaşarım' dedim. Şimdi 10 yıl bitti. Hiç yaşamamaktan ise, 3 gün yaşarım ama yaşarım!

ALDATIRSA İLK BANA ANLATIR!

Biz işe giden tipler değiliz, onun evde çalışma odası var. Ben televizyon izlerim, o içeride çalışır. Para biriktirmem. Buğra'dan harçlık alıyorum. Çünkü bana 1000 lira da verse, ben 5 dakikada bitiririm. Biz aldatmayız, birbirimize anlatırız. Buğra bir gün beni aldatırsa bunu gelir ilk bana anlatır."

BEN HALA AŞIĞIM

Buğra Bahadırlı ise 10 yıldır birlikte yaşadığı Billur Kalkavan'la olan ilişkisini şöyle anlattı:

"Hayatımda ilk defa bu kadar uzun bir ilişki yaşıyorum. Biz 'Merhaba' dediğimiz günden beri aynı evdeyiz. Billur'dan kavga etmeyi öğreniyorum. Billur çok değişti. İlişkiler beslenme üzerine kurulu bence. Birbirimizi değiştirebiliyoruz. Ne ben 10 sene önceki Buğra'yım, ne de o 10 sene önceki Billur. Ben hala aşığım. Tuhaf geliyor ama. Karakterim itibarıyla gözüm dışarıda hiç olmadı.

Kafanda aldatma fikri varsa, ne mesafeye ihtiyacın var ne de başka bir şeye. yalanla kendine o ortamı yaratırsın. Güven olduğu zaman işte ilişkiler bizimki gibi 10 yıl sürüyor.

Tanıştığımızda 25 yaşındaydım. O zaman daha yaşlıydım. Ondan gençleşmeyi öğreniyorum. Bizim ilişkimizin genci Billur. Tutumludur, israfçı değildir ama Billur çok para harcar. Boşa harcamaz."

BİLLUR KALKAVAN İLE BUĞRA BAHADIRLI NASIL TANIŞTI?

Billur Kalkavan, partneri Buğra Bahadırlı ile tanışma hikayelerini daha önce verdiği bir röportajda şöyle anlatmıştı:

"Bir arkadaşımız sayesinde; önce sosyal medyada yazıştık. Sonra ben eve davet ettim. Ama hiç tanışmamışız! Olacak iş değil! Anahtarı bırakmıştım, işten dönüşte benim evin kapısını Buğra açtı ve o an dedim ki ‘bu adam hayat arkadaşım…’

Yorumlar