Umut Oğuz kimdir baba oldu göz yaşlarına boğuldu!

Bir döneme damga vuran 'Adanalı' dizi kadrosunda yer alan başarılı oyuncusu Umut Oğuz bugün baba oldu. Başarılı oyuncu o anları göz yaşlarına boğuldu

Umut Oğuz kimdir baba oldu göz yaşlarına boğuldu!

Ünlü oyuncu Umut Oğuz'un eşi Sevilay Oğuz doğum yaptı! Eşinin doğumuna giren başarılı oyuncu Umut Oğuz bebeğini gördüğü an göz yaşlarını tutamadı. Bir döneme damga vuran 'Adanalı' dizisi oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu bugün baba oldu! Geçtiğimiz yıl eşi Sevilay Oğuz ile dünyaevine giren Oğuz bebeği ile ilk karşılaşma anında göz yaşlarına boğuldu!

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ!

Oyuncu Umut Oğuz sürpriz bir şekilde eşi Sevilay Oğuz'a tek kişilik tiyatro gösteriminde evlenme teklifi yapan oyuncunun bebeği bugün dünyaya geldi. Eşi ile doğuma giren Oğuz, bebeği ile ilk karşılaşma anında göz yaşlarını tutamadı. Sosyal medya hesabında ilk karşılaşma anını paylaşan Umut Oğuz, ''Oğlumuzu gördüğüm ilk an. 02.04.2019 saat 13:43 Çok şükür annemiz de, yavrumuz da iyi. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.'' notunu ekledi.

umut oğuz

DOĞUMDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ünlü oyuncu, dün babalık sevinci yaşadı. Bir oğlu olan 41 yaşındaki oyuncu sosyal medya hesabından güzel haberi duyurdu. Oğuz oğlunu ilk gördüğü anın fotoğrafını paylaşıp altına, "Oğlumuzu gördüğüm ilk an. Çok şükür annemiz de, yavrumuz da iyi. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu" notunu düştü.

"İNSAN DOĞMAMIŞ ÇOCUĞUNU ÖZLER Mİ?"

Umut Oğuz kısa süre önce instagram paylaşımında "İnsan doğmamış çocuğunu özler mi?" notuyla fotoğrafını paylaşmış kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

Yorumlar