Sıla ile sevgili olduğu iddia edilen Okan Can Yantır ilk kez açıklama yaptı!

Bir dönem Ahmet Kural'dan ayrıldıktan sonra Sıla ile aşk yaşadığı iddia edilen Okan Can Yantır ilk kez konuştu! Birlikte olduklarını yalanladı!

Sıla ile sevgili olduğu iddia edilen Okan Can Yantır ilk kez açıklama yaptı!

Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddia edilen Mart ayında, Sıla hakim karşısında Okan Can Yantir ile bir dönem birlikte olduğunu ve sevgili olduklarını söylemişti. Ancak geçtiğimiz gün Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın özel haberine göre Yantır'ın Sıla ile birlikte olduğu iddialarını yalanladı. 

Ahmet Kural ile dava sürecine olan ünlü şarkıcı Sıla'nın 'Sevgiliyiz' dediği iş insanı Okan Can Yantır ilk kez açıklama yaptı. Yantır 'Sevgiliyiz' iddialarını kabul etmeyerek 'öyle bir şey yok' dedi. Ancak Sıla mahkemede Okan Can Yantır ile birlikte olduğunu iddia etmişti. 

YALANLADI!

Geçtiğimiz yıl şarkıcı Sıla oyuncu sevgilisi Ahmet kural'dan şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi olmuştu. Mart ayında hakim karşısına çıkan Sıla verdiği ifadede Okan Can Yantır ile birlikte olduğunu söylemişti. Ancak Yantır, geçtiğimiz gün Sıla ile birlikte olduğu haberlerini yalanlayarak 'öyle bir şey yok' dedi.

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"

Bir mekan çıkışı muhabirin Okan Can Yantır'a Sıla ile ilişkilerini sormasının üzerine şaşırtan bir açıklama yaparak "Abi benlik böyle bir şey yok" diyerek konuyu kapattı.

Yorumlar