Demet Akbağ eşi Zafer Çika'yı kaybettikten sonra Instagram'da duygusal paylaşım!

Usta oyuncu Demet Akbağ eşi Zafer Çika'yı trafik kazasında kaybettikten sonra Instagram'da yaptığı duygusal paylaşımı yürek burktu!

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'yı kaybettikten sonra Instagram'da duygusal paylaşım!

Usta oyuncu Demet Akbaş eşi Zafer Çika'nın trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra ilk kez sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Usta oyuncunun günler sonra yatptığı duygusal paylaşımı duygulandırdı. Geçtiğimiz ay İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika hayatını kaybetmişti. 

Günler sonra ilk kez sessizliğini bozan usta oyuncu, sosyal medya hesabından Nazım Hikmet'in bir şiirini paylaşarak eşine özlemini dile getirdi. Akbağ'ın duygulandıran paylaşımında "Kaldı işte; çayımız bardakta, çocukluğumuz sokaklarda, mutluluğumuz kursağımızda, sevdiklerimiz uzaklarda, gülüşlerimiz fotoğraflarda" şiirini paylaşan Akbağ, sevenlerini duygulandırdı.

EŞİNE ÖZLEMİNİ DİLE GETİRDİ!

Eşi Zafer Çika'yı kaybettikten sonra sessizliğe bürünen Demet Akbağ, yaklaşık 50 gün sonra sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Son olarak geçtiğimiz haftalarda eşinin ölümünün 40. gününde mevlit okutan Akbağ, Nazım Hikmet'in şiiriyle takipçilerine, eşine olan özlemini dile getirdi.

 

 

Yorumlar