Dengesiz erkeklerle nasıl başa çıkılır size bir ilgili bir ilgisiz davranıyorsa....

Erkek arkadaşınızda zaman zaman size karşı dengesiz davranışları yüzünden sizi çelişkiye düşürüyorsa dengesiz erkeklerle baş etmenin 4 kuralına gözatın!

Dengesiz erkeklerle nasıl başa çıkılır size bir ilgili bir ilgisiz davranıyorsa....

Biz kadınların belkide en çok kafamızı kurcalayan sorulardan biri de dengesiz erkek modeli! Kadınlara sürekli olarak 'Neden?' sorusunu sorduran birgün iyiyken diğer gün arayıp sormayan dengesiz davranışlar sergileyen erkekler hakkıda dikkat etmeniz gereken maddeleri elmaelma.com okurları için sıraladık. Dengesiz erkeklerle nasıl başedilir? Uzak durulması gereken erkek modelleri nelerdir? Erkeklerde dikkat edilmesi gereken davranışlar nelerdir? Birçok kadının sabırsızlıkla merak ettiği bu sorulara yanıt aradık! İşte erkeklerde dikkat etmeniz gereken o maddeler...

DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAK YERİNDE SAYMAK GİBİDİR!

Sizde dahil bir çok insanın katlanılmaz davranışları olabilir. Buna sevgilinizde dahil sizinde olduğu gibi onudan görmezden gelemediğiniz bazı davranışları olabilir. Bu noktada sevgilinizin bu davranışlarını el altından değiştirmeye çalışmak (tabiri caizse yontmak) yerine karşılıklı konuşmak en mantıklısıdır. Eğer ki karşınızdaki bir kalastan ibaret değilse davranışlarını göz önünde bulundurup dikkat edebilir. Ancak durumu vahim olan biri ise boşverin gitsin! 

BENCİL OLUN!

Her şeyden önce bir karar alırken ilk olarak kendinizi düşünün. Evet ilişkiler fedakarlık ister, emek ister, saygı ister. Biz aşkın ne istediğini burada sabaha kadar konuşabiliriz ancak görüdüğümüz gibi bunların hepsi kendiniz yok sayacak maddeler ve tüm bu maddelerin her seferinde ilişkilerin sonu hüsranla bitmesine neden olan maddeler! Karşınızdaki kişinin özgürlüğünü kısıtlamayacak şekilde asla kendinizde ödün vermeyin ve bir karar verirken size fayda sağlamıyorsa kabul etmeyin. Sizden sürekli olarak fedakarlık yapmanızı isteyen biri karşınızdaysa arkanıza bakmadan kaçın! Bu tarz erkeklerin amacı kendilerine sadece bakıcılık yapacak birilerini aramaktan başka bir şey değil.

BİR ÖYLE BİR BÖYLE ERKEKLER

Erkeklerin çoğu bir gün farklı davranırken diğer gün bambaşka bir ruh halinde olabiliyor. Eğerki karşınızda tam anlamıyla dengesiz davranışları olan biri ise 'Asla katlanmak gibi bir mecburiyetiniz olmamalı!' karşınızda sürekli olarak sizi mutsuz eden ve modunuzu düşüren biri varsa ilişkinizi devam ettirmek zorunda değilsiniz! Bu tarz erkekler küçük oyunlar oynamayı sever ve unutmayın ki size bir öyle bir böyle davranıyorsa sizi bir cebinde beklettiğinin bir kanıtıdır. 

dengesiz erkekÖZEL ALAN ÇİZGİSİ ÇEKİN!

Kendinize ve sevgilinize özel alan yaratın. Sevgilisinizin dengesizliği sürekli olarak berabr olmanızla alakalı olabilir. Özellikle çiftlerin kendi arkadaşlarıyla ara sıra vakit geçirme konuşmaları ihtiyaçtır. Her şeyi beraber yapmak zorunda değilsiniz. Hobileriniz ve ilgilendiğiniz spor aynı olmak zorunda değil! Zaman zaman kendinizi dinleyebileceğiniz çizgiler çekin ve bu çizgileri geçmeyin!

 

Yorumlar