Dünyaevine giren gelin adayı Naz Mila Türk kızlarını kızdıracak sözler söyledi!

Katıldığı izdivaç programında adını duyuran gelin adayı Naz Mila dünya evine girdi. Mila sosyal medya hesabından Türk kızlarını kızdıracak sözler söyledi.

Dünyaevine giren gelin adayı Naz Mila Türk kızlarını kızdıracak sözler söyledi!

Katıldığı izdivaç programıyla adını duyuran ve sosyal medyadaki her paylaşımı olay olan Azerbeycanlı gelin adayı Naz Mila dünyaevine girdi. Sosyal medya hesabından evlendiğini duyuran seksi gelin adayı Türk kızlarını kızdıracak açıklamalarda bulundu. ınstagram'ın story bölümünden nikah anını ve sonrasındaki eğlenceli anlarını paylaştı. Mila'nın, ''Kızlar her gün bir Türk erkeğini yabancı kızlara kapıtırıyorsunuz'' şeklindeki paylaşımı sosyal medyada olay oldu. 

TÜRK KIZLARINA DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI

İzdivaç programıyla adını duyuran Naz Mila, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk kızlarını kızdırdı. Mila, ''Kızlar her gün bir Türk erkeğini yabancı kızlara kaptırıyorsunuz. Valla bundan olmasın bu fesatlık. Karşılaştığım her erkeğin terciği yabancı kızlardır. Bence bu fesat içini biraz düzeltin. Yoksa sonunuz fesat ülkeyi yabancı kızlar aldı.'' şeklinde paylaşımda bulundu. 

''EVLENEMEZSİN DEDİLER EVLENDİM'' DEMİŞTİ 

Naz Mila, Instagram hesabından bir video paylaşarak evlendiğini duyurmuştu. Paylaştığı videoya, "Evet evlenemezsin dediler evlendim. Hem de beni çok güzel seven bana özel hissettiren her istediğimi tek kelimemle önüme sunan en önemlisi de benim sevdiğim adamla çok mutluyum senin gibi bir eşe sahip olduğum için." notunu düşmüştü. 

naz mila türk kızlarına demedğini bırakmadı!.

Yorumlar