Merve Sanay sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı!

Geçtiğimiz günlerde Umre'ye giden sosyal medya fenomenİ Merve Sanay, Instagram'ın 'bana soru sor uygulaması' üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Merve Sanay sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı!

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla adından söz ettiren Merve Sanay, geçtiğimiz günlerde annesi için Umre'ye gittiğini duyurmuştu. Umre'deyken Instagram'dan paylaştığı tüm cesur fotoğraflarını silen Sanay, takipçilerini şoke etmişti. Dün akşam ise Instagram'ın 'bana soru sor' uygulaması üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Merve Sanay'ın bir takipçisinin 'dj'liğe aynı şekilde devam edecek misin?' sorusuna verdiği yanıt ise sosyal medyada olay oldu! 

TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI 

Her hareketi olay olan sosyal medya fenomeni Merve Sanay, dün Instagram'ın 'Bana soru sor' uygulamasından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Samimi açıklamalarda bulunan Sanay'ın bir soruya verdiği yanıt ise olay oldu. Bir takiçisinini dj'liğe aynı şekilde devam edecek misin sorusuna, ''Bu sene son dj'likte aynı şekilde devam etmiycem'' şeklinde cevap verdi. 

KUTSAL TOPRAKLARDAN PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Sosyal medya paylaşımlarından dolayı sık sık eleştiri alan ve hesabı hacklenen Merve Sanay, Medine'den paylaşım yapmıştı. Sanay'ın kutsal topraklardan yaptığı paylaşımı gören takipçileri ise çok şaşırmıştı. 

Merve Sanay umreden dondukten sonraki halini görenler sastı kaldı!.

INSTAGRAM'DAKİ CESUR FOTOĞRAFLARINI SİLMİŞTİ

Instagramdaki cesur pozları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Sanay, annesi için Umre'ye gittiğini söylemiş, Instagram'daki tüm cesur fotoğraflarını silmişti. Sanay'ın bu hareketi takipçileri tarafından tam not almıştı 

merve sanay'ın umre sonrası halını gorenler şaştı kaldı! .

 

 

Yorumlar