Olumsuz geçen ilk buluşmada sıkılanlar için kaçmanın 3 kolay yolu!

Aşk hayatınıza yeni bir sayfa açmak ve daha yakından tanımak için gittiğiniz ilk randevu hayal kırıklığı yaşattıysa işte kaçmanın 3 pratik yolu!

Olumsuz geçen ilk buluşmada sıkılanlar için kaçmanın 3 kolay yolu!

Tarifi imkansız duyular silsilesidir aşk! Ey aşk çoğu zaman birine bağlanmak için sorunlar yaşatırken bazen de kaçıp kurtulmak için can attırırken yinede vazgeçilmezi oynamaya devam ediyorsun şu yaşamda! Hemen hemen bir çok şeyde olduğu gibi aşk hayatında da işler yolunda gitmeyebilir! Aşka yeni bir sayfa açmak isteyenlerin çoğu zaman yaşadığı sorunlardan birine değindik bu haberimizde. Özel olduğunu hissettiğiniz ve mide de o tuhaf kelebeklerin uçuştuğu ilk buluşmada işler tam tersine gidebilir. Mesela sizi iten bir cümleyle karşılaştığınızda ya da sizin için özel biri olamayacağını hissettiğinizde bir an önce o ortamdan kurtulmak sizin için bir eziyete dönüşebilir! İşte bu noktada saatlerin geçmesi için ecel terleri döküp vakit kaybetmek yerine sizi olumsuz geçen ilk randevudan kurtaracak kaçmak yollarını sıraladık! İşte kötü geçen ilk randevudan kurtulmanın 3 yolu!

GELENEKSEL BİR YÖNTEMDİR ''ACİL TELEFON GELDİ''LER!

Geçmişten günümüze belki de teknolojinin gözünü seveyim diyerek kurduğumuz cümleler yine aşkta alıyor. Baktınız ilk buluşmada işler yolunda gitmiyor ''Yaa acil telefon geldi gitmem lazım'' cümleleri sizi o ortamdan kurtaracak en bilinen yollardan biridir. Ancak planınızın elinizde patlamasını istemiyorsanız telefonla konuşuyormuş gibi yapmak yerine el altından arkadaşınıza mesaj atın ve acil bir şey olup gelmenizi gerektiren cümleler kurmasını isteyin. Eğer ki iyi bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız durumu izah edip sizi aramasını sağlayarak kendi felaket senaryolarınızı kurabilirsiniz!

ARKADAŞ BULUŞMASINA ÇEVİRİN!

Eğer ki randevulaştığınız kişinin sohbeti artık sarmadı ve bunaltmaya başladıysa buluşmaya bir kişiyi daha dahil edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey o ortama bir arkadaşınızı dahil etmek! Arkadaşınızı bulunduğunuz yere çağırıp tesadüf bir şekilde karşılaşmış numarası yaparak geçmeyen o dakikaları daha da rahatlatabilirsiniz.

KULAĞA ÜZÜCÜ GELSE DE İTİRAF EDİN!

Her ne kadar o ortamdan sizi kurtaracak birden fazla yollar sıralasak da hiç birşey doğruyu söylemek kadar etkili olamaz! Karşınızdaki kişiyi kandırmak veya oyalamak yerine onu kırmayacak ve üzmeyecek şekilde gerçek hislerinizi itiraf edin. Eğer ondan hoşlanmadıysanız kimse sizi zorla alıkoyamaz! Belki doğruları söylemek size henüz hiç birşey başlamamışken gerçek bir dost kazandırabilir! Kendinize yapılmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi bir başkasına yaşatmayın!

Yorumlar