Eda Taşpınar fit vücudu ile kayalıkların üzerinde çekilen fotoğrafını paylaştı!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar bronz teni ve fit görünümü ile bikiniyle bu seferde kayalıkların üzerinde çekilen fotoğrafı paylaştı!

Eda Taşpınar fit vücudu ile kayalıkların üzerinde çekilen fotoğrafını paylaştı!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medyada cesur pozlarıyla en çok konuşulan ünlü isimler arasında yer alıyor. Son olarak kayalıkların üzerinde bronz teni, fit görünümü ile kayalıkların üzerinde poz verdi. Cesur paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Taşpınar bikinisiyle kayalıkların üzerinde çektirdiği fotoğraf ile kısa sürede binlerce beğeni aldı. 

Moda Deniz Kulübü başkanı Teoman Taşpınar'ın kızı Eda Taşpınar tüm yaz ayını Yunanistan'ın Mikonos adasında 4 ay boyunca tatil yaparak geçiriyor. Sosyal medya hesabında yaptığı cesur pozları ile sık sık adından bahsettiren Eda Taşpınar bikili verdiği pozlar ile ağızları açıkta bırakmaya devam ediyor. 

Kayalıkların Üzerine Çıktı!

Instagram hesabında yaptığı cesup pozları ile gündeme gelen Taşpınar yaz aylarını Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda geçiriyor. yaz döneminde 4 aylık için 200 bin TL'lik lüks bir villa kiralayarak 4 ayını her yık Mikonos Ada'sında geçiren sosyetik güzel "Mikonos'a 16 yıldır geliyorum. Yılın 4 ayı kalıyorum. Buraya 'parti adası' diyenlere kızıyorum, haksızlık! Mikonos'ta doğallık, gerçeklik, huzur ve güzel bir enerji var. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Kasmıyor" demişti.

eda taşpınar kayalıkların üzerinde bikinili çekilen fotoğrafı

Yorumlar