Esen Yenenler'in evlilik teklif ettiği Berfu Yıldız'a aldığı tektaş alay konusu oldu!

2015 Miss Turkey 4. Güzeli Berfu Yıldız'a evlilik teklifi eden Eser Yenenler'in aldığı tektaş yüzük sosyal medyada alay konusu oldu.

Esen Yenenler'in evlilik teklif ettiği Berfu Yıldız'a aldığı tektaş alay konusu oldu!

Bir süredir evlenecekleri konuşulan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız dün ilk adımı attı. Eser Yenenler, 2015 Miss Turkey 4. güzeli sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklifi etti. Yenenler'in sevgilisi Berfu Yıldız'a taktığı yüzük alay konusu oldu. Yenenler'in evlilik teklifi attığı paylaşımına "Kızın yerinde olsam o minnacık yüzüğü evet demezdim.", "Yüzük küçükmüş sana yakışmadı", "Elini öyle yapmasa mümkün değil o parmakta yüzük" gibi yorumlar yapıldı.

EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ

Bir süredir evlenecekleri konuşulan ünlü çift ilk adımı attı. Eser Yenenler, sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklif ederek yüzük taktı. Eser Yenenler, Berfu Yıldız'la fotoğrafını " 'Evet' dedi ruh ikizim aynı zamanda tip ikizim" notuyla paylaşarak evlilik yolunda ilk adımı attıklarını duyurdu.

"ESER'İN YANAKLARINI SIKMADAN DURAMIYORUM"

Geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle ilgili bir itirafta bulunan Berfu Yıldız, "Ben ilk görüşte aşık oldum, vuruldum. Eser'in pamuk gibi bir kalbi var. O kadar tatlı ki yanaklarını sıkmadan duramıyorum, bebek gibi" demişti.

"MİNNACIK YÜZÜĞE EVET DEMEZDİM"

Öte yandan Eser Yenenler'in sevgilisine aldığı tektaş yüzük sosyal medyada alay konusu oldu. Yenenler'in evlilik teklifi attığı paylaşımına "Kızın yerinde olsam o minnacık yüzüğü evet demezdim.", "Yüzük küçükmüş sana yakışmadı", "Elini öyle yapmasa mümkün değil o parmakta yüzük" gibi yorumlar yapıldı.

eser yenenler'in evlilk teklif ettiği Berfu Yılmaz'a aldığı tektaş alay konusu oldu

Yorumlar