Gizem Karaca'ya soruşturma başlatıldı 120 bin TL dolandırıldım demişti ama...

Ünlü oyuncu Gizem Karaca İzmir'deki evi için 120 bin TL'ye eşya aldığını ancak dolandırıldığını iddia etmişti. Ancak ünlü oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı!

Gizem Karaca'ya soruşturma başlatıldı 120 bin TL dolandırıldım demişti ama...

Geçtiğimiz yıllarda Kemal Ekmekçi ile evlendikten sonra uzun bir süredir ekran karşısına çıkmayan Gizem Karaca Ekmekçi geçtiğimiz günlerde İzmir'deki evine 120 bin TL'lik beyaz eşya alışverişi yaptığını ancak eşyalarının teslim edilmediği iddia ederek 'Dolandırıldım' demişti. Eşyalarını Barış Y.'nin teslim etmediğini söylemesinin üzerine güzel oyuncuya Y.'den karşı tepki geldi. Karaca'ya soruşturma başlatıldı.

120 BİN TL DOLANDIRILDIM DEMİŞTİ'

'Dolandırıldım' diyen güzel oyuncu Gizem Karaca Ekmekçi hakkında soruşturma başlatıldı. Geçtiğimiz günlerde İzmir'deki evi için 120 bin TL'ye beyaz eşya satın alan güzel oyuncu eşyaları teslim almadığını ve Barış Y. tarafından dolandırıldığını iddia etmişti. Ancak Sabah'ın haberine göre güzel oyuncunun kendisini dolandırdığını iddia eden satıcı Y.'nin Gizem Karaca Ekmekçi'nin kendisine itiraf ettiğini ve faturaları delil olarak sunan Y.'nin şikayeti üzerine Gizem Karaca Ekmekçi'ye soruşturma başlatıldı.

2017 YILINDA KEMAL EKMEKÇİ İLE DÜNYAEVİNE GİRMİŞTİ

Güzel oyuncu Gizem Karaca 2017 yılında 3 yıl aşk yaşadığı Kemal Ekmekçi ile dünyaevine girmişti. Kemal Ekmekçi ile evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Karaca son olarak dolandırıldığını iddia ederek gündeme geldi.

Yorumlar