Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları samimi ama gizemli olun!

Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları neler? Doğru erkeği kendime nasıl aşık ederim? İşte doğru adamı kendinize aşık etmenin tüyoları!

Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları samimi ama gizemli olun!

Hayatınızda doğru insanı hala bulamadınız mı? Ya da buldunuz ama kendinize nasıl aşık etmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Eğer onu bulduğunuzu düşünüyorsanız ve size aşık olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenlerin neler olduğunu sizler için araştırdık. İşte doğru adamı kendinize aşık etmenin 4 önemli tüyosu! 

GİZEMİNİZİ KAYBETMEYİN! 

Samimi olmak ayrı bir şeydir gizemli olmak ayrı bir şeydir. Yeni tanıştığınız birine karşı samimi olabilrsiniz. Fakat asla gizeminizi kaybetmemelisiniz. Bu sizi daha da çekici yapacaktır. Hayatınızın her detayını anlatmayın. Bu şekilde onu daha çok heyecanlandırırsınız. 

GÖZ TEMASI KURMAYA ÖZEN GÖSTERİN 

Göz teması erkeklerin aşık olmasını sağlayan bir detaydır. Yapılan araştırmalar, aşık olan kişilerin, zamanının % 75'ini birbirine bakarak geçirdiğini ortaya koydu. O yüzden onunla göz teması kurmaya özen gösterin. Onu kendinize bağlamanın en etkili yolu gözlerinin içine bakmak olacak. 

ORTAK ARKADAŞLARINIZLA VAKİT GEÇİRİN

Eğer karşınızdaki kişinin doğru adam olduğunu düşünüyorsanız onun arkadaşlarıyla da zaman geçirmeye özen gösterin. Onu ve arkadaşlarını daha iyi tanımak için bu bir fırsat. Ortak arkadaşlar edinmek ortak şeyler paylaşmak, sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır. 

BAŞKASI OLMA KENDİN OL

Asla karakterinizden ödün vermeyin. Onu kendinize aşık edeceksiniz diye sakın böyle bir yanılgıya düşmeyin. Onun hoşlandığı şeyler önemli olabilir ama siz de önemlisiniz. Rol yapmayın. Rol yaparsanız bu durum er ya da geç karşınıza çıkacaktır. Haliyle ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açacaktır. O yüzden kendiniz olmaya özen gösterin. 

 

 

Yorumlar