Levent Gül kimdir, ne iş yapıyor Özlem Yıldız'ın yeni sevgilisi Levent Gül ile yaş farkı!

Özlem Yıldız'ın yeni sevgilisi Levent Gül kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? İşadamı olan Levent Gül ile Özlem Yıldız arasında 10 yaş fark var.

Levent Gül kimdir, ne iş yapıyor Özlem Yıldız'ın yeni sevgilisi Levent Gül ile yaş farkı!

Eski eşi armatör Sinan Serter'den boşandıktan sonra gönlünü ciddi bir ilişkiye açmayan Özlem Yıldız, kendisinden 10 yaş küçük Levent Gül ile aşk yaşamaya başladı. Peki Özlem Yıldız'ın sevgilisi Levent Gül kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Haberimizde hem Özlem Yıldız Levent Gül aşkının detaylarına hem de Levent Gül kimdir sorusunun yanıtlarını bulabilirsiniz. Önce çiçeği burnunda aşıkların yakalandıkları o anlara gidelim...

Özlem Yıldız bir süredir beraber anıldığı Levent Gül ile beraber görüntülendi. Güzel sunucu Özlem Yıldız ve Levent Gül bir AVM’de yemek yerken kameralara yakalandı. İş adamı olan Levent Gül 29 yaşında. Özlem Yıldız ise Özlem Yıldız 13 Aralık 1980 doğumlu ve 39 yaşında. Özlem Yıldız ile Levent Gül'ün yaş farkı magazin basınında ilk konuşulanlardan oldu. Bronz teniyle dikkat çeken çift, çevredeki meraklı bakışlara aldırış etmeden yemek yiyip, sohbet etti. İkili, uzun süre sonra AVM’den ayrıldı.

İşte Özlem Yıldız ile sevgilisi Levent Gül'ün ilk fotoğrafları...

Özlem Yıldız'ın sevgilisi Levent Gül kimdir ne iş yapıyor kaç yaşında yaş farkı 10

İSMİNİ AÇIKLAMAMIŞTI

Geçen haftalarda Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Özlem Yıldız hayatında biri olduğunu açıklamış ancak isim vermemişti. Yıldız mutlu olduğunu ve her şeyin daha yeni başladığını ve çok konuşmak istemediği söylemişti. Özlem Yıldız aynı programda eski eşi Sinan Serter ile arasının iyi olduğunu, çocukları için her zaman yanyana olduklarını ve iflas eden eski eşinden aylık 500 lira nafaka aldığını, ama alamadığı

LEVENT GÜL KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR, KAÇ YAŞINDA?

Özlem Yıldız'ın sevgilisi Levent Gül hakkında çok fazla bilgi yok. Levent Gül'ün ne iş yapıyor sorusunun yanıtı iş adamı olduğu yönünde ancak hangi sektörde faaliyet gösteriyor bilinmiyor. 39 yaşında olan Özlem Yıldız'la Levent Gül arasındaki yaş farkı ise 10. 

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR, ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Özlem Yıldız, 13 Aralık 1980 yılında Antalya'da doğdu. İstanbul Suadiye Lisesi'nde okudu. Sinem adında bir kız kardeşi de vardır. Babası Ertuğrul Yıldız bir tekstil şirketinin satış müdürü, anne Sevgi Yıldız ise ECA'dan emekli ev kadını.

Özlem Yıldız, 1996 yılında ATV'nin Güzellik Yarışması'nda dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasından sonra ATV’de açılacak olan bir müzik kanalı için teklif aldı.

1995 yılında VJ’lik yapmaya başladı. 1-1,5 sene kadar VJ’lik yaptıktan sonra, Genç TV’ye geçti. O dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı yeni başlamıştı, oradan bir teklif aldı.

90'lı yılların sonunda Çarkıfelek’te hostes olarak çalışırken daha çok insan tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlandı. Ancak bir süre sonra araları açılarak nişan bozuldu.

Sonrasında 90lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra Pazar Sürprizi programını sunmaya başladı.

KURŞUN VE BOYNUNDAKİ DUANIN GÜCÜNE İNANIYOR

Nazara çok inanan Özlem Yıldız’a babaannesi devamlı kurşun döküyor ve boynunda onu koruduğuna inandığı bir dua taşıyor.

Özlem Yıldız, 2000 yılında da Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen'in başrolde oynadığı Hemşo filminde Marianna rolünü oynadı.

Özlem Yıldız'ın eski eşi Sinan Serter kimdir nasıl iflas etti

ÖZLEM YILDIZ'IN ESKİ EŞİ SİNAN SERTER KİMDİR, NASIL İFLAS ETTİ?

Özlem Yıldız, 2005 yılında Armatör Sinan Serter ile evlendi. Evlendikten sonrada 3-4 sene televizyon programlarına ara verdi. 2006 yılında Demir adında bir oğlu oldu.

Özlem Yıldız, 2011 yılında TV8’de hafta içi her gün “Aklımıza Takıldı” programını sundu. “Her Şey Dahil” programını sundu. Özlem Yıldız 3 Ekim 2013 tarihinde Sinan Serter ile boşandı. Sinan Serter'in işlerinin bozulması ve iflas etmesi boşanmaya sebep olarak gösterilmişti. 

 

 

Yorumlar