Gonca Vuslateri kiminle görüntülendi Mehmet Turgut kim?

Gonca Vuslateri eski sevgilisiyle görüntülendi. Geçtiğimiz gün aşk ilişkiler hakkında yaptığı ilginç açıklamalarıyla gündeme gelen Vuslateri'nin o görüntüleri..

Gonca Vuslateri kiminle görüntülendi Mehmet Turgut kim?

Gonca Vuslateri kimle görüntülendi? Eski sevgilisi Mehmet Turgut kim? Kısa bir zaman önce eşi Edip Burak Erdoğan'dan ayrıldıktan sonra geçtiğimiz günlerde ''Aşık olsam burada bile mesajlaşırdım. Fingirdemek kadar güzel bir şey yok'' açıklaması ile gündeme gelmişti. İlginç açıklamaları ve dobra oluşu ile gündeme gelen Vuslateri bu seferde ''Fingirdemek kadar güzel bir şey yok'' sözlerinin ardından geçtiğimiz gün eski sevgilisi Mehmet Turgut ile görüntülendi! Cihangir'de bir mekanda eski sevgilisi olan Mehmet Turgut ile objektiflere yakalanan Vuslateri, mekan çıkışı ''Kendisi artık komşum, her zaman bizi birlikte görebilirsiniz" dedi. İşte Gonca vuslateri ve eski aşkı Mehmet Turgut...

gonca vuslateri eski sevgilisiyle görüntülendi

gonca vuslateri mehmet turgut

gonca vuslateri eski sevgilisi mehmet turgut ile görüntülendi

MEHMET TURGUT KİMDİR?

21 temmuz 1977 yılında Ankara’da doğdu. İsmini aldığı dedesi Mehmet Turgut’un mesleği olan fotoğrafçılık kaderini belirledi. Uzun yıllardır teorik fotoğrafçılık, baskı teknikleri, boyama, kara kalem ve fotoğraf işleme üzerine çalışmalar yaptı. İlerleyen zaman içerisinde kendisini kurgusal fotoğraflar üretmeye ve çekmeye adadı. Photographic Society of America PSA ve Austria Super Circuit başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazandı.

Ayrıca fotoğraf üzerine sayısız seminer verdi. Son dönem çalışmaları arasında; Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Patricia Kaas’in “best of” albümü “19” kapak fotoğrafları, Hollandalı müzisyen Anneke Van Giersbergen’ın konser albümü “Live In Europe” ve Ozzy Osbourne’un son single çalışması “Let It Die” için kullanılan kapak fotoğrafları dikkat çekenlerden sadece birkaçı. 2009’da Türk Sanat Kurumu tarafından yılın fotoğraf sanatçısı seçilen Mehmet Turgut, aynı zamanda, Mart 2010’da yayımlanmaya başlanan 46 dergisinin sahibi ve yaratıcı yönetmeni.

Yorumlar