Güzelliğim yüzünden insanlar bayılıyor diyen Nurcan Salman 2. sayfa programında!

''Güzelliğim yüzümden insanlar bayılıyor'' diyerek çektiği video ile izlenme rekorları kıran Nurcan Salman 2. sayfa programına çıktı. Canlı yayında itiraf etti!

Güzelliğim yüzünden insanlar bayılıyor diyen Nurcan Salman 2. sayfa programında!

''Güzelliğim yüzümden insanlar bayılıyor'' diyerek çektiği video ile bir günde milyonlara ulaşıp izlenme rekorları kıran Nurcan Salman Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında neden böyle bir video çektiğini espirili bir şekilde anlatarak Alişan'ın kendisini tiye alarak paylaşması hakkında yorum yaptı. 2013 yılında 'Bugün Ne Giysem' adlı moda programına katılan Nurcan Salman'ın gerçek hayatta kuaför salonunda çalıştığı ortaya çıktı.

''GÜZELLİĞİM YÜZÜNDEN İNSANLAR BAYILIYOR''

Geçtiğimiz gün milyonlara ulaşan Nurcan Salman'ın videosu izlenme rekorları kırdı. Salman canlı yayında videonun gerçeklik payı olmadığını ancak kendisini çok sevdiğini açıkladı. 1.60 boyunda olduğunu 15 kadeş olduklarını beraber kuaför salonlarında çalıştıklarını söyledi. 

'BUGÜN NE GİYSEM' YARIŞMASINA KATILAN NURCAN SALMAN KİMDİR?

Daha önceki yıllarda moda yarışmasında da boy gösteren Nurcan Salman 'Bugün Ne Giysem' yarışmasında finale kadar kalmayı başarmış. 2013 yılında moda programında da boy gösteren Nurcan Salman geçtiğimiz gün 'Güzelliğim yüzünden insanlar bayılıyor' diyerek çektiği video ile sosyal medya da izlenme rekorları kırdı. Mardin'li olan Salman 15 kardeşler ve bir kuaför salonunda çalışıyor.

ALİŞAN VİDEOYU TİYE ALDI

''Özgürlüğüm kısıtlandı. Güzelliğimden dolayı motor kullanmaya başladım. Kimse beni görmesin'' diyen Gülcan Salman, Alişan'nın kendisini tiye alması konusuna da cevap verdi. Nurcan Salman, Alişan'ın kendi videosunu paylaşarak, ''Yardımcı olmak adına paylaşmak istedim.. Lütfen artık bu hanımefendiyi görenler ,yoluna baksın..Güzelliği yüzünden mağdur olmasın artık... Lütfen'' notunu düşmesine ''Saoğlsun o da yardımcı oldu ama beni büyük şirketler aradı. Elemanlarımız işe gelmiyor benim yüzümden.'' diyerek espirili bir şekilde devam etti.

ÜNLÜ OLMAK İSTİYOR

Güzelliğim yüzünden kimse kaza yapmasın diyen Salman, kuaför salonunun olduğunu ve 15 kardeşi olduğunu da söyledi. Ailesinden kızanların olduğunu söyleyen Nurcan Salman, ünlü olmak istediğini de belirtti.

NURCAN SALMAN ''BENİ GÖRENLER YOLDA BAYILIYOR''

Bir günde yayınladığı vide ile izlenme rekoru kıran Nuran Salman çektiği videoda, ''Güzelliğim yüzünden hiç bu kadar sorun yaşayacağımı hiç düşünmemiştim. Ama artık bu durumdan gerçekten rahatsız olmaya başladım. Yürüyorum insanlar bayılıyorlar, gerçekten adam kaza yapıyor ve sorumlusu ben oluyorum ve bu durumdan gerçekten sıkıldım yoruldum. Özgürlüğüm kısıtlandı. Bu durum beni gerçekten çok üzüyor. Evimden dışarı çıkamıyorum, yollarda yerlerde insanlar  sonra ben ilgilenmek zorunda kalıyorum hastanelere götürüyorum. Yok bazılarının sigortası olmuyor hastane masraflarını ben karşılıyorum.

Özgürlüğüm kısıtlandı ve ben bu duruma sosyal medyadan artık bir dur demek istiyorum. Sesimi duyan herkes artık önüne baksın bana bakmasın ve ilaçlarını alsın kimse bayılmasın benim yüzümden bu durum  gerçekten beni artık fazlasıyla yormaya başladı. Bana da yazık günah gerçekten bende insanım ve güzelliğim yüzünden bu kadar sorun yaşayacağımı hiç düşünmemiştim.'' 

Yorumlar