Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan yatakta verdiği pozla Instagram'ı salladı!

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan amuda kalkıp yatakta verdiği pozla Instagram'ı salladı!

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan yatakta verdiği pozla Instagram'ı salladı!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan Instagram hesabında sınırları zorlayan pozlarıyla magazin gündeminden düşmüyor! Bu sefer de yatakta amuda kalkarak verdiği pozla olay oldu! Cesur pozlarıyla adından bahsettiren Zeynep Alkan bu seferde amuda kalktığı pozla olay oldu!

AMUDA KALKTI

Üniversite hayatına yurt dışında devam eden ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından sık sık bahsettiriyor. Son olarak banyoda verdiği pozdan sonra şimdi de yatakta amuda kalkarak verdiği pozla olay oldu!

KISA SÜREDE BİNLERDE BEĞENİ VE YORUM YAĞDI!

Zeynep Alkan yatakta amuda kalkarak verdiği poza kısa sürede beğeni ve yorum yaağrken fotoğrafın altına "Beden, zihin ve ruh için enerji, güç ve güzelliğin eklenmesi" notuyla paylaştı.

FITIK OLACAKSIN!

Alkan'ın cesur paylaşımını gören takipçileri "Güzellik, enerji, zeka hepsi sizde mevcut, "Boyun iptal", "Fıtık olacaksın" gibi yorumlar yapıldı.

"GİDİP SAÇLARINI MI YOLAYIM?"

Hamdi Alkan, eşi Selen Görgüzel ve kızı Zeynep Alkan'ın sosyal medyadaki cesur pozları için, "Hakaret ve küfür, insanın kulağına geliyor ve üzüyor ama çok da umurumda değil. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım?" demişti. İşte Zeynep Alkan'ın o çok konuşulan yatakta amuda kalkarak verdiği o poz...

zeynep alkan yatakta amuda kalkarak poz verdi

Yorumlar