Hatice siyah transparan elbise giyinip Beyonce gibi dans etti!

Son olarak 'Arkanı sağlama alacaksın'' notuyla ağırlık kaldırarak paylaşım yapan Hatice'den şimdide dünyaca ünlü yıldız Beyonce'nin şarkısında dans etti!

Hatice siyah transparan elbise giyinip Beyonce gibi dans etti!

Yaz aylarında tanga giyip havuza atladığı video ile gündemden düşmeyen şarkıcı Hatice sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. En son ''Arkanı sağlama alacaksın'' notuyla ağırlık kaldırıp poposunu çeken Hatice şimdi de dünyaca ünlü yıldız Beyonce'ye özendi! Beyonce'nin şarkısını açıp siyah transparan bir kıyafet ile dans ettiği videoyu Instagram hesabından paylaştı.

TRANSPARAN KIYAFETLE DANS ETTİ!

Şarkıcı Hatice son olarak siyah transparan bir kıyafet giyip dünyada ünlü yıldız Beynce'nin taklidini yaptı. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Hatice bu seferde Beyonce dansı yaptı.

TANGALI PAYLAŞIM YAPMIŞTI

2018 yılının yaz aylarında tangalı bikinisiyle havuza atlarken video paylaşan Hatice uzun bir süre attığı video ile çok konuşulmuştu. Uzun bir süre magazin gündemini meşgul eden Hatice, bu seferde dans videosu ile gündeme geldi.

 

BEYONCE'YE ÖZENDİ!

Sahnesi, dansı, kıyafeti ve sesiyle dünyaca ünlü yıldız Beyonce'nin şarkısını açıp siyah transparan bir elbise giyerek onun gibi dans etmeye çalışan Hatice çektiği videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Dans videosunun altına "Bir Beyonce kadar olmasak da bizden de çıkacak bir şeyler. Not: Dans Etmek kadar güzel bir şey yok…" notunu yazdı. 40 yaşındaki şarkıcı Hatice, videosunda Beyonce'yi de etiketlemeyi ihmal etmedi.

 

 

Yorumlar