Heidi Klum çırılçıplak ayna karşısında video paylaştı!

46 yaşındaki oyuncu Heidi Klum ayna karşısında çırılçıplak dişlerini fırçalarken çektiği videoyu Instagram hesabından paylaştı!

Heidi Klum çırılçıplak ayna karşısında video paylaştı!

46 yaşındaki ünlü oyuncu Heidi Klum ayna karşısında çektiği çırılçıplak video şaşırttı! Dişlerini fırçalarken ayn karşısında çıplak video çeken oyuncu Instagram hesabından paylaştı! Klum'un çektiği video kısa sürede 1 milyon izleyiciye ulaştı! Sosyal medya hesabında cerur paylaşımlar yapan Klum son olarak yaptığı video paylaşımlarıyla şaşırttı!

AYNA KARŞISINDA ÇIRILÇIPLAK VİDEO ÇEKTİ!

Sosyal medya hesaplarında sık sık cesur paylaşımlarda bulunan Heidi Klum, son olarak ayna karşısında çektiği çıplak paylaşım sosyal medyayı salladı. Dişlerini fırçalardan çıplak video çeken Klum kısa sürede 1milyon izleyiciye ulaştı.

46 yaşındaki bir döneme damga vuran oyuncu aynı zamanda eski manken Heidi Klum dişlerini fırçalarken göğüs uçlarını saçlarıyla kapatmasına rağmen işe yinede işe yaramayan Klum, çıplak videoyu ilk olarak sosyal medya hesabının hikaye kısmında paylaştı. Ancak daha sonra hızını alamayan Heidi Klum sosyal medyada sayfasında da paylaştı. İşte Heidi Klum'un sosyal medyada paylaştığı o çıplak video!

Yorumlar