Hercai ne zaman sezon finali veriyor 6 bölüm sonra veda ediyor!

Ekranların yeni fenomen dizisi Hercai izleyiciyi 31 Mayıs'ta herkesi şoka sokacak bir bölümde sezon finali vermeye hazırlanıyor!

Yeni başlayan diziler arasında ekranların fenomen dizisi 'Hercai' sezon finali verceği tarih belli oldu! Henüz 3 bölüm yayınlanmasına rağmen erken sezon finali yapacak olan dizi 31 Mayıs'ta ağızları açıkta bırakacak bir bölüm ile sezon finali verecek. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi yakalayan fenomen dizinin yeni sezon tarihi de belli oldu! Hercai'nin 2. sezon tarihi ise 20 Eylül olarak belirlendi. 

SEZON FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU!

6 bölüm sonra sezon finali vermeye hazırlanan Hercai dizisi 31 Mayıs'ta izleyiciye kısa süreli bir sezon finali vereceği ortaya çıktı. Ekranların yeni fenomen dizi olan 'Hercai' 12. bölüm ile herkesi şoka sokacak bir bölüm ile sezon finali veriyor. 

Yayınlandığı ilk bölüm ile büyük ses getiren dizi henüz 3 bölüm yayınlanmasına rağmen büyük bir izleyiciye ulaştı. Dizinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Serhat Tutumluer'in bulunduğu Hercai dizisi, yayınlanan her yeni bölüm ile adından söz ettiremeye devam ediyor.

'HERCAİ' DİZİSİNİN KONUSU NE?

Midyat'ın iki güçlü ailelerinden olan Şadoğulları ve Aslanbey'lerin karşı karşıya gelmesini anlatan dizide Şadoğullarının torunu Reyyan ve yıllar önce anne ve babasının öldürülmesinin ardından intikam hırsıyla büyütülen Miran'ın imkansız aşkı izleyenlerden tam not aldı.

YENİ SEZON TARİHİ DE BELLİ OLDU!

İlk bölümünden itibaren ekranlara damga vuran Hercai dizisinin sürpriz bir şekilde erken sezon final tarihi vermesinin ardından 13. bölümü ile 20 Eylül Cuma akşamı 2. sezonu ile izleyenlerin karşısına yeniden çıkacak.

 

Yorumlar