İrem Derici Ataberk Özdene ile alyanslı fotoğraf paylaştı!

Dansçısı Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı İrem Derici dün paylaştığı alyanslı fotoğrafla kafaları karıştırdı.

İrem Derici Ataberk Özdene ile alyanslı fotoğraf paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde Youtuber Gökçe Yıldırım, magazin gündemini sarsan bir iddiada bulunmuş eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin İrem Derici ile kendisini aldattığını iddia etmişti. İddialardan sonra açıklama yaparak kendilerini savunan çift, aşklarını herkesin gözü önünde yaşamaya başlamışlardı. Çiçeği burnunda çift eleştirilere kulak aldırmadan aşklarını yaşamaya devam ediyorlar. İrem Derici, dün sosyal medya hesabından sevgilisiyle parmağında alyans olan bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf takipçilerin aklına acaba evleniyorlar mı? sorusunu getirdi. İkiliden evliliğe dair henüz bir açıklama yok. 

İREM'DEN ALYANS PAYLAŞIMI 

Tüm iddialara rağmen aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam eden İrem Derici ve Ataberk Özdene'nin söz yüzüklü paylaşım akıllara 'Evleniyorlar mı?' sorusunu getirdi. Derici, son zamanlarda kendilerini eleştirenlere de bu paylaşımıyla cevap verdi.

"TEKER TEKER GELMEYİN 3'ER 5'ER GELİN"

Derici, köpeğinin fotoğrafını "Çünkü insanların yüksek bir yüzdesi leş festivali oğlum. İki güzel fotoğrafını paylaşırız, olan senin marshmallow kalbine , zeytin gözüne olur. Teker teker gelmeyin 3'er 5'er gelin. Tek tek uğraşmak çok sıkıcı." notuyla paylaştı.

"İSTEDİĞİMİ 10 GÜNDE AŞIK EDERİM"

İrem Derici aylar önce verdiği bir röportajda "İstediğim kişiyi kendime 10 günde aşık ederim. Kafaya takmam yeterli. Hayatım proje. Hep savaşıp kazandım" demişti.

irem dericiden alyanslı paylaşım!

 

Yorumlar