Hazer Armani ve eşinin boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edildi!

Sıla ile sarmaş dolaş görüntüsü ortaya çıkan ünlü şef Hazer Amani ile eşi Deniz Mumcuoğlu'nun bir ay önce boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edildi!

Hazer Armani ve eşinin boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edildi!

Yemekteyiz programının ünlü şefi ve jurisi Hazer Armani ve ünlü şarkıcı Sıla, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta araç içinde sarmaş dolaş bir şekilde görüntülenmişti. Görüntülerin basına sızmasının ardından gözler Hazar Amani'nin eşi Deniz Mumcuoğlu'na çevrilmişti. Olayın ardından sessizliğini koruyan Hazer Armani'nin eşi basın mensuplarının talebini geri çevirdi. Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Hazer Amani ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Mumcuoğlu 1 ay önce boşanmak için karşılıklı mahkemeye başvurduğu iddia edildi. 

"PROJE İÇİN BİR ARAYA GELDİK" DEMİŞTİ

Sıla ve Hazer Amani'nin magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerinin ardından evli olmasına rağmen Sıla ile sarmaş dolaş görüntülenen Hazer Amani, yaptığı açıklamada"Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok. Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti'ye bıraktı. Onun evine gitmedik." dedi.

SILA'NIN MENAJERİNİN HABERİ YOK

Projenin detaylarını öğrenmek için Sıla'nın menajerine ulaşan basın mensuplarının aldıkları cevapla iyice kafaları karıştı. Menajerin böyle bir projeden haberi olmadığı söylemesi aşk iddialarını iyice alevlendirdi.

1 AY ÖNCE BOŞANMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDULAR

Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Hazer Amani ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Mumcuoğlu 1 ay önce boşanmak için karşılıklı mahkemeye başvurmuş.

Yorumlar