İrem Derici sevgilisi Ataberk Özdene'den ayrıldı mı tüm fotoğraflarını sildi!

Dansçısı Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başlayan İrem Derici, Instagram hesabından sevgilisiyle birlikte odluğu tüm fotoğrafları sildi.

İrem Derici sevgilisi Ataberk Özdene'den ayrıldı mı tüm fotoğraflarını sildi!

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşklardan biri de İrem Derici ve dansçısı Ataber Özdene aşkıydı. Geçtiğimiz yılın son aylarında YouTuber Gökçe Yıldırım'la sevgili olan Ataberk Özdene İrem Derici ile aşk yaşamaya başlamış, sosyal medyada tepkilerin odağı olmuştu. Aşkını sosyal medyada yaşayan Derici, geçtiğimiz gün sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. Birbirlerini hala takip etmeye devam eden çift herkesin aklına 'acaba ayrıldılar mı?' sorusunu getirdi.

BİRLİKTE OLDUĞU TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

İrem Derici, dansçı Ataberk Özdene ile geçtiğimiz yılın son aylarında aşk yaşamaya başladı. İlişkileri olaylı şekilde başlayan Derici ve Özdene, sosyal medyada tepkilerin odağı olmuştu. Bunlara rağmen ilişkilerini kimseden gizlemeden yaşayan ikiliden şaşırtan bir hamle geldi. Derici, Instagramhesabından sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi.

TAKİPTEN ÇIKARMADILAR

Derici'nin bu hamlesinden sonra ikili birbirini takipten çıkmadı. İrem Derici'nin fotoğrafları silmesi akıllara 'ayrıldılar mı?' sorusunu getirdi.

İrem Derici Ataberk Özdene'yi Instagram hesabından sildi!

Yorumlar