Cem Yılmaz'dan çok konuşulacak Defne Samyeli itirafları

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı dolu dizgin sürüyor. İlişkisi hakkında sessizliğini bozan Cem Yılmaz, Defne Samyeli için 'Daha başlamamış gibiyiz' dedi.

Cem Yılmaz'dan çok konuşulacak Defne Samyeli itirafları

Her ilişkisi olay olan Cem Yılmaz, bir süredir beraber olduğu Defne Samyeli ile olan ilişkisi hakkında sessizliğini bozdu. Vogue dergisine konuşan Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile olan ilişkisi için "Çok uzun yıllar devam edecekmiş bu ilişki gibi bir his var içimde... Daha başlamamış gibiyiz" dedi.  

Cem Yılmaz kendi gençliği, oğlu ile olan ilişkisi ve ünlü olma serüveninde yaşadıklarına ilişkin de samimi şeyler anlattı. İşte Cem Yılmaz'ın açıklamalarının satırbaşları...

FOTOĞRAFLARI KESİP YAPIŞTIRAN O KARAKTER BENDİM

“90’ların başında 17-18 yaşındaydım. İçine kapanık demeyeyim bu işlerin köküyle çok ilgilenen bir çocukluk geçirdim. Her Şey Çok Güzel Olacak’ta Mazhar (Alanson) abinin oynadığı karakter kendi fotoğrafını kesip Porsche’nin içine koyar. O bendim işte. Fotoğrafları kesip kesip kendimce afişlerde en başlarda yer aldım. Filmlerde oynadım. Yazdım. Çizdim.

Çocuklukta bunları insanlara gösterme meselesi aileyle sınırlı oluyor. Bir Türk filminden sahne oynuyorsun… ‘Vay be ne güzel yaptı’ diye herkes gülüyor. Ama biraz sakalın çıkınca, 17 yaşına gelince ‘Ben bunları nerede yapacağım’ duygusu geliyor. Bu duygu onu nereye götürüyor?

AĞLAMIŞTIM

Üniversitenin birinci sınıfındayken ankesörlü telefonun başında ağlamıştım işte. Telefonla dergiye başvurdum. Dediler ki ‘Bu şekilde adam almıyoruz.’ Zaten ‘Merhaba, ben dergiye gelebilir miyim?’ diyen adam mı alınır dergiye? Çizersin götürürsün. Ağlamıştım gerçekten. Üzülmüştüm çünkü. Ne bekliyorsam; ‘Gel o zaman sana kapak çizdireceğiz!’ mi diyeceklerdi? Birkaç sene sonra gidebildim. Ama 19 yaşında dergiye başlarken de ‘Ulan geç kaldık be!’ diye düşünmüştüm. Geçenlerde bana, Sinemada 20. Yıl Ödülü verdiler. Daha dün başlamışım gibi gittim aldım. Yirmi sene geçtiğinin farkında bile değilim. Önemli de değil zaten. Bir tane berbat iş her şeyi berbat edebilir.

Cem Yılmaz ve oğlu kemal

'BENİM BABAM CEM YILMAZ'

Ne iş yaptığımı Kemal'den duydum bir keresinde. Üç yaşındayken, kendisiyle yaşıt bir arkadaşına anlatıyordu. Yürek burkan bir sahneydi. ‘Biliyor musun benim babam Cem Yılmaz’ dedi çocuğa. Arkadaşı ‘Ne iş yapıyor?’ dedi. ‘Akrobatistan, insanları güldürüyor’ dedi Kemal. Akrobatistan ne ya? Ne iş yaptığımı bilmiyor ama oğlandan çok memnunum. Bana kendi çocukluğumu hatırlattığı için çok hoşuma gidiyor. Kendi havasında bir herif. İnşallah iyi bir insan olur.

Cem Yılmaz Defne Samyeli

ÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEKTEN UTANIRIM

Çok uzun yıllar devam edecekmiş bu ilişki gibi bir his var içimde... O his güzel. Çok iyi arkadaşız. Çok da mutluyuz. Daha başlamamış gibiyiz. Herkes ilişkisinden masalsı bahsediyor. Öyle şeyler söylemekten utanırım. Bize yakıştırmam. Masallar gibi değil…

 

 

Yorumlar