Banu Alkan canlı yayında Burcu Esmersoy'a söylemediğini bırakmadı 'Sen kimsin!'

Banu Alkan canlı yayında Burcu Esmersoy'a 'Haddini bil!' diyerek Burcu Esmersoy ve kendi özel hayatına dair 2. Sayfa programında çarpıcı açıklamalarda bulundu!

Banu Alkan canlı yayında Burcu Esmersoy'a söylemediğini bırakmadı 'Sen kimsin!'

Yeşilçam'ın efsane ismi Banu Alkan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında Burcu Esmersoy hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Banu Alkan Esmersoy ile yaşadığı 'Sen kimsin' tartışmasının detaylarını anlattı. Banu Alkan canlı yayında Burcu Esmer hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunurken 'Sen kimsin' diyerek sitem etti. Burcu Esmersoy ve Banu Alkan neden kavga etti? İşte kavganın tüm detayları elmaelma.com'da!

BANU ALKAN'DAN BURCU ESMERSOY'A ''SEN KİMSİN!''

Banu Alkan canlı yayında Burcu Esmersoy'u hedef alarak ''Haddini bil!'' diyerek sitem etti. Yeşilçam'ın efsanevi oyuncularından olan Benu Alkan özel hayatı ve Burcu Esmersoy hakkında yaptığı açıklamalarda gündemde yeni tartışmalar yaratacak açıklamalarda bulundu.

Yakın zamanda yeni bir şarkı çıkarmak için hazırlıklara başlayan Banu Alkan, canlı yayında Burcu Esmersoy ile yaşadığı gerginliği detaylarıyla beraber anlattı. Canlı yayında kendisine sorulan soruları yanıtlayan Banu Alkan bir dönem Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy ile yaptığı bir televizyon projesi hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

''YILDIZIN ORADA PARLADI''

Program çekimleri için yurt dışında yapılan çekimlerde geçirdiği rahatsızlığı ile ilgili yaşadığı sorunlardan bahsederken Burcu Esmersoy sorulduğunda ateş püskürdü:

"Herkes haddini bilecek, bizim gibi isimlerle bir arada olsun, yıldızın orada parladı. Üstün olmak otorite olmak istiyordu. Bana üstünlük tasladı ve ben de ona 'Sen kimsin' dedim. Burcu Esmersoy bana "Seni sosyal medyadan takip etmem" dedi. Ardından Türkiye'ye döndükten sonra konuk olduğu bir kanalda absürt şeyler söyledi. Sen kimsin, Banu Alkan kim! Herkes haddini bilecek"

"YALIMIN MAZOTUNU ALAMADIĞIM GÜN OLDU"

Sunucuların ekonomik zorluk yaşadınız mı?' sorusuna cevap veren Alkan, "Herkes gibi ben de ekonomik olarak zorlandım. Yalımın mazotunu alamadığım gün oldu." dedi. Banu Alkan, özel jet ile Paris'e gittiğini dönemlerini anlattı: "80'li yıllarda saçımı boyatmak için yurtdışına giderdim. Bütün gazeteler günlerce bunu yazardı...

Yorumlar