Leyla Bilginel'in oğlunun babası kim sperm bankasıyla hamile kalan ilk Türk kadın!

New York'taki sperm bankasından hamile kalarak çocuk sahibi olan ilk Türk kadın olan Leyla Bilginel'in oğlu Serkan Kayra'nın babası kim? İşte cevabı...

Leyla Bilginel'in oğlunun babası kim sperm bankasıyla hamile kalan ilk Türk kadın!

Bir dönem ekranlarda haber spikeri olarak işe başlayan Leyla Bilginel yıldız isimler arasına giriyordu. Ancak New York'da sperm bankasından sperm alarak hamile kalan ilk Türk kadın olmasıyla adından sıkça söz ettiren Leyla Bilginel kimdir? Leyla Bilginel'in çocuğunun babası kim? Leyla Bilginel hiç evlendi mi? Son olarak yurt dışında hastalanan ve yardım isteyen Leyla Bilginel'in nereli olduğu, kaç yaşında olduğu merak konusu olmuştu. 

New York'da sperm bankasından hamile kalan ilk Türk kadın olan Leyla Bilginel, bir dönemin yıldız isimleri arasında yer alıyordu. İş hayatına haber spikeri olarak başlayan Bilginel Ankaralı. 46 yaşındaki Leyla Bilginel, sperm bankasından hamile kalarak Serkan Kayra isimli bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Daha önce hiç evlenmeyen Leyla Bilginel'in oğlunun babasının kim olduğu bilinmiyor. 

LEYLA BİLGİNEL KİMDİR?

Leyla Bilginel, 21 Aralık 1977 tarihinde Ankara'da doğdu. Ankara Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. Leyla Bilginel, 2007 yılında ABD'de New York'ta bir sperm bankasından aldığı spermle hamile kalarak, bu şekilde bebek dünyaya getiren ilk Türk olmuştur. Oğlunun adı Serkan Kayra'dır.

Haber spikeri olarak iş yaşamına başladı. İki yıl yaptıktan sonra bıraktı. Ankara'da Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünde okurken, iki yıl devlet tiyatrolarından oyunculuk eğitimi de aldı. Ardından önce reklam filmleri, katalog çekimleri derken oyunculuğa başlamış oldu. Çeşitli dizi filmlerde görev aldı.

leyla bilginelin oğlu serkan kayranın babası kimdir

2013 yılında "Sevme Yanarsın" adlı tiyatro oyununda görev almıştır. Charles Dyer'in "Taşralı" oyunundan esinlenerek Özdemir Çiftçioğlu tarafından sahneye konulan "Sevme Yanarsın" oyununda Leyla Bilginel, Onur Şenay ve Genco Çağlar ile birlikte sahneye çıktılar. Leyla Bilginel, 2012 yılında TV8'de yayınlanan ve çekimleri Kenya'da yapılan "Tropytürk" yarışmasına katılmıştır.

Yorumlar