MasterChef Hakan Kınık kimdir Survivor'un ilk yarışmacısı oldu!

Türkiye-Yunanistan formatıyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Survivor'un Türkiye adaylarından yarışmacı olarak adaya gidicek ilk isim belli oldu.

MasterChef Hakan Kınık kimdir Survivor'un ilk yarışmacısı oldu!

TV 8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışması Survivor, bu sene Türkiye-Yunanistan formatıyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu sene halk oylaması sunularak seçilen Survivor Türkiye adaylarından yarışmacı olarak adaya gidicek ilk isim belli oldu. Halk oylamasına sunulan yarışmacılar arasında ilk seçilen yarışmacıyı Acun Ilıcalı, kendi Instagram hesabından bir fotoğrafla duyurdu. Survivor'un ilk yarışmacısı MasterChef programından tanınan Hakan Kanık oldu. Hakan Kınık'ı tanımayanlar için Hakan Kınık kimdir? sorusunu yanıtladık. İşte Survivor'un yeni yarışmacısına dair tüm bilinmeyenler! 

İLK YARIŞMACI HAKAN OLDU

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'da Türkiye adayları belli oldu. Survivor 2019 yayın tarihini açıklayan Acun Ilıcalı, adayların oylamayla yarışmaya katılacağını dile getirdi. Ilıcalı, Survivor'a gidecek ilk ismin Hakan Kanık olduğunu duyurdu.

 HAKAN KANIK KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı’ın asıl mesleği ise komidir. MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı:"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.

İşte o paylaşım...

survivor'un ilk yarışmacısı Hakan Kınık oldu!

Yorumlar